Samsung Galaxy Note 8 programinis nulaužimas (Root)

Programinis nulaužimas neištrins įrenginio vidinėje atmintyje ir SD atminties kortelėje esančios informacijos, tačiau vis tiek yra rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC.

Prieš pradedant:
– Planšetinis turi būti įkrautas ne mažiau kaip 80%.
– PC išjungta Samsung Kies programa. Ji turėtų būti visiškai išjungta, kad netrukdytų ODIN programos darbui.

Pastaba: šis tutorialas skirtas tik Galaxy Note 8 N5100 modeliui. Nerekomenduojame jo taikyti bet kuriam kitam Galaxy Note serijos planšetiniam.
Atliekant žemiau aprašomą programinės įrangos nulaužimą įrenginys netenka gamintojo garantijos. Garantija gali būti atstatyta naujai įdiegiant oficialią programinę įrangą arba įrenginį atstatant į gamyklinius parametrus. Vienu ar kitu atveju, visa įrenginyje esanti asmeninė informacija būtų panaikinta.

Mums reikės:
1. Samsung USB draiverių instaliuotų PC. Jei turim įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra PC. Jei Kies neturim, siunčiamės draiverius iš čia.
2. CF-Auto-Root programinio įrankio. Jį atsisiunčiam į savo PC ir išpakuojam.
3. ODIN 3.09 nulaužimo platformos savo PC. Atsisiųstą failą išpakuojam.

Viską darom taip:
1. Telefone einam Settings/About phone ir spaudinėjam Build number užrašą iki kol išvysim pranešimą, kad suteiktos Developer privilegijos.
2 Toliau Galaxy Note 8 renkamės Settings/Developer Options ir pažymim USB Debugging punktą.
3. Išjungiam planšetinį.
4. Užkraunam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso patylinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning! pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką. Galaxy Note 8 download
5. Paleidžiam atsisiųstą į PC ir išpakuotą ODIN programą ir pajungiam planšetinį prie PC per USB laidą.
6. Jeigu viską atlikom teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti melsvai, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkim kantrybės.
7. ODIN programoje pažymim Auto Reboot ir F. Reset Time langelius. Viskas turėtų atrodyti maždaug taip: Odin 3.09
8. ODIN programoje spaudžiam AP ir pasirenkam atsisiųstą ir išpakuotą CF-Auto-Root-kona3g-kona3gxx-gtn5100.tar.md5 failą.
9. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol viskas bus įdiegta. Tai užtrunka iki kelių minučių.
10. Po įdiegimo Note 8 automatiškai persikraus į Recovery būklę ir užbaigs procesą.
11. Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. ODIN galaxy s4 pass
12. Galaxy Note 8 pilnai užsikrovus, atjungiam nuo USB.

Ekrane turi būti matoma atsiradusi SuperSU aplikacija, patvirtinantį sėkmingai atliktą Root Galaxy Note 8 modeliui!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos