Photomath

Photomath – tai modernus ir stiprus pagalbininkas sprendžiant matematikos namų darbus. Šiai protingai aplikacijai užtenka tiesiog pamatyti reikiamą išspręsti lygtį ir atsakymas telefono ekrane pateikiamas akimirksniu. Jei vien tik galutinio atsakymo nepakanka, galima peržiūrėti ir visą uždavinio sprendimo eigą, kur paaiškinamas kiekvienas etapas. Esant poreikiui, leidžiama naudotis ir matematinės lygties įvedimui skirta specialia klaviatūra. Ja lengva surašyti net ir sudėtingiausias matematikos trupmenas.
Kai kurie matematikos mokytojai, tokio tipo programėlę gali vadinti sukčiavimu. Bet ar tikrai galima vadinti sukčiavimu tai, kas atsako į daugybę iškylančių klausimų, suteikia papildomų žinių ir išmokina?

Tai viena pirmųjų tiek plačiai išvystytų programų, skirtų padėti mokiniams sprendžiant namų darbus. Belieka tikėtis, kad šios aplikacijos kūrėjai žengs toliau ir sukurs sekantį stebuklą, pvz. fizikos ar chemijos namų darbų pagalbinį įrankį.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos