Magnetic balls

Puikus ir savo gražiu grafiniu atvaizdavimu greitai įtraukiantis žaidimas. Tai ne šiaip sau kamuoliukai, jie magnetiniai! Atrodytu nežymus papildymas jau žinomo scenarijaus panašaus tipo žaidimų, bet kiekvienas pabandęs greitai įsitikins, kad būtent ta magnetinė trauka keičia visą esmę. Įvertinant pritraukimo papildomą jėgą galimos įvairios strategijos, kurios dažnai padeda prijungti net ir sunkiausiai pasiekiamus šratus. Įveikiant vis sunkesnius lygius už juose atrastus ir laimėtus prizus skiriami taškai. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į lygio paskiriamą užduotį, kur dažnai nurodomas konkretus reikiamų surinkti prizų skaičius.
Kiekvienam pradėjusiam mėgautis šiuo žaidimu, suteikiama galimybė savo reakciją ir tikslumą išbandyti arcade rėžime, kuriame taškai kaupiami tol, kol žaidėjas pajėgia suvaldyti šratų gausą neleidžiant jiems pasiekti ekrano apačios.

Magnetic Balls1
Magnetic Balls2
Magnetic Balls3
Magnetic Balls4

Atsisiųsti

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos