Limbo

Vienas labiausiai prikaustančių žaidimų, kuriame dominuoja tik baltos, pilkos ir juodos spalvos. Iš pradžių gal pasirodys kiek neįprasta, bet vėliau prie to priprantama. Įsibėgėjus ir supanti ne itin jauki bei maloni aplinka ima savitai žavėti.
Scenarijus pakankamai specifinis. Nuo pirmų žaidimo momentų galima suprasti, kad pasimetusio ir išgyventi bandančio berniuko likimas tavo rankose. Valdyti pagrindinį veikėją nebus sunku, tačiau tam tikrose situacijose reikės greitai ir tiksliai reaguoti. Nepasisekus, lauks negailestinga ir iš pirmo žvilgsnio žiauri baigtis.
Daugelis pastebės, kad Limbo neturi visiems žaidimams būdingo lygių perėjimo stiliaus. Veiksmas tęsiasi be pertraukų ir atokvėpio, todėl atsitraukti nėra lengva.
Mūsų nuomone, Limbo nerekomenduotinas vaikams iki 12 metų.

Įdiegimo tutorialas:
1. Išpakuojam į išmanųjį atsisiųstą Limbo.rar katalogą.
2. Patalpinam išpakuotame Limbo kataloge esantį com.playdead.limbo.full katalogą į išmaniojo vidinę atmintį Android/obb katalogą.
3. Paleidžiam Limbo kataloge esantį L1.1.8.apk failą ir įdiegiame žaidimą.

Limbo1
Limbo2
Limbo3
Limbo4

Atsisiųsti

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos