Hexlock App Lock & Photo Vault

Tai išskirtinis įrankis, kurio pagalba išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris paverčiamas saugesniu, o asmeninė informacija patikimiau apsaugota.
Hexlock App Lock & Photo Vault turi ypatingai patogią funkciją, vadinamą profilio rėžimu. Leidžiama sukurti iki 6 profilių, kur kiekviename nustatomas valdymo ribojimas ir leistinos naudoti aplikacijos. Juk mažam vaikui davus pasidžiaugti savo telefonu, vėliau pradiniam ekrane gali būti pasigendama tam tikrų programų, ištrintų vertingų nuotraukų ar video įrašų, aptinkama skambučių įvairiems adresatams ir pan. Būtent profilio parinkimo funkcija, leidžia viso to išvengti. Pavyzdžiui, sukūrus vaiko rėžimą, galima leisti mėgautis tik pradiniam ekrane parinktais žaidimais ir nustatyti užraktą aplikacijoms, kurios neturėtų būti prieinamos.
Dar viena įdomi funkcija, tai profilio priskyrimas konkrečiam WiFi tinklui. Tarkim, įrenginiui veikiančiam ofiso WiFi tinkle, jis dirba įprastam profily be jokių apribojimų, tačiau grįžus namo ir pasigavus namų aplinkos WiFi, išmanusis automatiškai persijungia į vartotojo sukurtą profilį, turintį individualias nuostatas. Lygiai taip pat androidui prisijungus prie meilužės ar meilužio WiFi, jis automatiškai gali persijungti ir į trečią profilį, kuriame būtu užrakintos adresatų, nuotraukų, Facebook, Viber, Skype ir kitos aplikacijos.
Hexlock palaiko ir įprastas saugumo funkcijas kaip: parinktų pavienių failų ar viso katalogų nerodymą/paslėpimą, aplikacijų pašalinimo draudimą, jų užrakinimą ir t.t. Netgi norint pašalinti pačią Hexlock aplikaciją, bus paprašyta suvesti vartotojo išsaugotą kodą.
Suprantama, visos įmanomos saugumo konfigūracijos atima nemažai laiko, kol sukuriama tinkama aplinka, leidžianti kitiems vartotojams naudotis įrenginiu, turinčiu būtent jiems skirtas privilegijas. Tačiau galiausiai, visa tai atperka tą vertingą informaciją, kuri gali būti nukopijuota, panaudota blogiems ketinimams ar tiesiog sunaikinta.
Dabar ir ateityje, tokio tipo saugumo sistemoms reikėtų skirti ypatingai daug dėmesio. Juk dažnai savo androide saugome kur kas brangesnę informaciją nei asmeniniame kompiuteryje. Ir tik pametus mylimą telefoną suprantame, kad jame likusi informacija buvo žymiai vertingesnė už patį išmanųjį.
Be viso to, reikėtų nepamiršti ir androide esančių įprastų saugumo funkcijų, tokių kaip nuotolinis užraktas, kontaktinės informacijos rodymas užrakintame ekrane, įrenginio vietos nustatymas naudojantis kompiuteriu ir pan.

Hexlock4
Hexlock3
Hexlock2
Hexlock1


Hexlock App Lock & Photo Vault

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos