CyanogenMod 11-os versijos programinės įrangos įdiegimas

Įdiegti modifikuotą programinę įranga į telefoną ar planšetinį kompiuterį dar niekada nebuvo taip paprasta. Išskirtinę aplinką ir daugiau nei standartines funkcines galimybes mėgstantys vartotojai už tai turėtų būti dėkingi CyanogenMod programinės įrangos kurėjams. Siekdami kiek įmanoma labiau palengvinti visus procesus, jie sukūrė programą skirtą PC veikiantiems Windows Vista, Windows 7 ir Windows 8 versijose.
Tiesa, programinę įranga į išmanųjį galima įdiegti ir be PC pagalbos, tiesiogiai į įrenginį atsisiunčiant aplikacijos formos failą.
Daugumai kyla klausimas ar CyanogenMod prieinama ir palaikoma mano androidui? Mums būtų tikrai sunku atsakyti stengiantis išvardinti visus modelius, kuriems ši programinė įranga yra paruošta ir pritaikyta, nes jų visa galybė… Todėl ir patys kūrėjai teigia, kad ji tinka praktiškai kiekvienam gerai žinomam modeliui, o įsitikinti galima vos tik pajungus išmanųjį prie savo PC.

Užbėgdami įvykiams už akių, atsakome ir sekančius, dažnai iškylančius klausimus:
– Ar androidas privalo turėti Root norint įdiegti CyanogenMod 11-os versijos programinę įrangą?
Ne, jos įdiegimas galimas androidas tiek su, tiek be Root.
– Ar Bootloader turi būti atrakintas prieš įdiegiant CyanogenMod?
Jei jo atrakinimas būtinas, tą įdiegimo metu padaro pati CyanogenMod programa.
– Ar dings turima telefono/planšetinio kompiuterio garantija?
Garantija dings, tačiau ją galima susigrąžinti androidą atstatant į gamyklinius parametrus ar įdiegiant originalią Android programinę įrangą.
– Ar bus ištrinta visa informacija esanti androide? Bus ištrinta tik vidinėje atmintyje laikoma informacija. Informacija esanti microSD atminties kortelėje liks, tačiau saugumo sumetimais vis tiek yra rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos kopiją savo PC.

Įdiegimas naudojant PC:
1. Į PC atsisiunčiam CyanogenMod
2. Įdiegiam programą.
3. Pajungiam androidą prie PC per USB.
4. Sekam programos tolimesnius nurodymus įdiegimui atlikti.
5. Po atnaujinimo įrenginys persikraus.
Androide pereinam visus įprastus, pirmą kartą paleidžiamos programinės įrangos nustatymus ir mėgaujamės naujom galimybėm.

Įdiegimas tiesiogiai į telefoną ar planšetinį kompiuterį:
1. Įrenginyje einam į nustatymus ir pažymim Unknown sources punktą.
2. Naršyklėje renkam adresą arba tiesiog spaudžiam ant nuorodos http://get.cm ir į androidą atsisiunčiam CyanogenMod įdiegimo failą.
3. Paleidžiam aplikaciją ir ekrane sekam tolimesniu nurodymus.
4. Po įdiegimo išmanusis persikraus.
Pereinam visus įprastus, pirmą kartą paleidžiamos programinės įrangos nustatymus ir mėgaujamės naujom galimybėm.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba