ClockworkMod Recovery

ClockworkMod Recovery – startinė atstatomoji programinio valdymo sistema suteikianti galimybę į turimą Android įrenginį įdiegti modifikuotą Android operacinę sistemą. Taip pat jos pagalba galima sukurti turimos visos operacinės sistemos (taip pat ir visko kas į ją įdiegta ir palaikoma) atsarginę kopiją, kurią bet kada galima atstatyti. Galima sukurti ir atsargines kopijas vien tik turimų aplikacijų.

ClockworkMod Recovery dėka įrenginį galima programiškai atrakinti ir į turimą operacinę sistemą įdiegti nestandartines, neoficialias programas.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos