City Maps 2Go Pro Offline Maps v3.6.25

Savo paprastumu ir telefone ar planšetiniame kompiuteryje nedidele užimama talpa pasižyminti navigacinė sistema, nereikalaujanti jokio wifi ar mobilaus interneto duomenų srauto!
Ji išskirtinai patogi tuo, kad lengvai prieinama ir valdoma tiek silpniausiam telefone neturinčiam didelės vidinės talpos, tiek moderniam, galingam androide. Atsisiuntus visus Lietuvos žemėlapius bendrai GPS programa užima vos 120mb. Veikimo principas ir pati grafinė atvaizdavimo platforma beveik nesiskiria nuo originalios Maps aplikacijos esančios kiekvienam androide. Skirtumas tik tas, kad ši neplanuoja pasirinkto maršruto, nepasakoja kaip juo važiuoti ir neturi greičio radarų sužymėtų pozicijų, tačiau tiksliai nustato dabartinę buvimo vietą. Pirmą kartą paleidus City Maps 2Go siūloma atsisiųsti norimos vietovės žemėlapį, tam kartui bus reikalingas internetas. Daug keliaujantiems, kaip pavyzdys, galima rinktis visos Lietuvos ar bet kurios kitos šalies žemėlapį, o mėgstantiems trumpus atstumus, nors ir vienintelį norimą miestą. Nuo to ir priklausys kiek navigacinė programa užims vietos tavo išmaniajame. Taip pat galimi reguliarūs žemėlapių atnaujinimai vos vieno mygtuko paspaudimu.

Kaip įdiegti aprašoma čia.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos