Android 4.4.2 KitKat OmniROM modifikuota programinė įranga skirta Samsung Galaxy S2 Plus modeliui

Pristatome puikiai išdirbtą, optimalią ir greitą naujausios Android 4.4.2 KitKat versijos pagrindu sukurtą OmniROM programinę įrangą.

Svarbu: Prieš pradedant telefono atnaujinimą rekomenduojama visą svarbią informaciją išsisaugoti savo kompiuteryje. Kitu atveju galima informaciją išsaugoti pačio telefono sd atminties kortelėje naudojant Titanium Backup aplikaciją. Telefonas turi būti įkrautas ne mažiau kaip 80%.

1. Į PC atsisiunčiam Android 4.4.2 KitKat OmniROM programinę įrangą.
2. Atsisiunčiam Google Apps.
3. Atsisiunčiam SuperSu vartotojo privilegijas.
4. Pajungiam telefoną per USB prie PC, įkeliam OmniROM programinę įrangą .zip faile ir Google Apps.zip failą į telefono SD atminties kortęlę – sdcard katalogą.
5. Išjungiam telefoną ir atjungiam nuo USB.
6. Užkraunam telefoną į CWM Recovery būklę (jei jos neturite, kaip ją įdiegti aprašoma čia). Tą darome taip: išjungiam telefoną, paspaudžiam ir laikom garso nutylinimo mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką. Palaikome ~5 sekundes iki kol išvysime Recovery Mode sistemą. Galaxy S4 Recovery
6.1 Renkamės wipe data/factory reset ir patvirtinam įjungimo mygtuku. CWM Recovery
6.2 Renkamės wipe cache partition, patvirtinam įjungimo mygtuku. CWM Recovery1
6.3 Tada einam į advanced/wipe dalvik cache, patvirtinam įjungimo mygtuku.CWM Recovery2
7. Gryžtam į pagrindinį meniu, renkamės install zip from SD card/choose zip from sdcard ir garso valdymo mygtuku nukeliaujame iki įkeltos į sdcard katalogą OmniROM programinės įrangos .zip failo.
8. Patvirtinam pasirinkimą ir sulaukiam kol OmniROM programinė įranga bus įdiegta.
9. Pakartojame 7 punktą pasirinkdami Google Apps.zip failą.
10. Pakartojame 7 punktą pasirinkdami SuperSu.zip failą.
11. Po instaliacijos gryžtam +++++Go Back+++++ į pagrindinį meniu ir renkamės reboot system now, kad perkrauti telefoną. CWM Recovery3
Pirmas programinis užsikrovimas gali užtrukti iki 5 min, todėl turėkite kantrybės.
Sveikiname, Jūs turite Android 4.4.2 KitKat pagrindu sukurtą OmniROM operacinę sistemą Galaxy S2 Plus telefone!
Pasitikrinti galima Settings/About phone

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba