3 nauji ekonominės klasės konkurentai

Nusprendėme apžvelgti 3 ekonominės klasės išmaniuosius, tinkančius ne tik vaikams, bet ir kompanijoms, dažnai svarstančioms kokius telefonus nupirkti ar į kokius modelius juos atnaujinti savo nemylimiems darbuotojams. Ir nemylimiems paminėjome ne šiaip sau, juk kalbėsime apie išmaniuosius siekiančius vos 100€.
Taigi, pradėkime nuo pigiausio, bet tikrai ne blogiausio konkurento.

Xiaomi Redmi Go

Xiaomi pavadinimas šiai dienai žymi ne tik puikų inovatoriškumo bei kainos derinį, jis dar žinomas kaip patikimumo standartas.
Būtent šios kompanijos Redmi Go modelis buvo pristatytas dar šių metų vasario mėnesį kaip vienas stipriausių savo kainos kategorijoje.

Išoriškai jis niekaip nepatrauks išrankaus ar prabangą vertinančio vartotojo akies. Dauguma tokius modelius vadina tiesiog „muilinė“ ir mes su tuo negalime ginčytis, nes panašumų išties daug.
Nepaisant išvaizdos, 5 colių ekranas ir bendras korpuso kompaktiškas dydis suteikia komforto nešiojant androidą kišenėje. Ir sveria jis išties nedaug, vos 137 gramus. Kas reiškia, kad greičiausiai pamiršite į kurią kišenę dėjote.
Ekrano išskirtinės rezoliucijos nereikėtų tikėtis, ji labai standartinė – 1280 x 720 su 296 ppi raiška.
Priklausomai nuo komplektacijos, viduje talpinama 8 arba 16GB duomenų, kuriuos valdyti padeda 1GB laikinosios atminties. Visgi atminties praplėtimą palaiko gan įspūdingą, galima įdėti iki 128GB microSD kortelę.
Gale įtaisyta 8 ir priekyje 5MP kameros, kurios pasirodė telefonuose dar prieš ~8 metus.
Telefonas turi Bluetooth 4.1 versiją ir įmontuotą FM imtuvą.
Viduje integruota 3000mAh baterija, kurios su šio modelio funkcijom užteks daugiau kaip dviem parom.
Redmi Go galima įsigyti vos už 49€.


Xiaomi Redmi 7

Galima drąsiai sakyti, kad tai 2019-tų mados dizainą turintis telefonas. Ir viskas dėl viršuje esančios priekinės kameros montavimo ekrano plote. Juk nepriklausomai nuo gamintojo, šia savybe dabar išsiskiria didžioji dalis pažangios klasės išmaniųjų. Todėl apžvelkime visas esmines specifikacijas

Deja priekinė kamera savo parametrais nenustebins. Ji 8MP raiškos ir per daug standartinė, kad apie ją papildomai pasakoti.
Gale integruotos dvi kameros: 12MP daranti pakankamai kokybiškas nuotraukas ir žemiau esanti 2MP tūrinio vaizdo fiksavimo kamera.

Greta jų esantis piršto antspaudo sensorius stebėtinai tikslus ir greitas. Telefono atrakinimas naudojant veido atpažinimą taip pat įvyksta akimirksniu, kas išties džiugina kaip tokios klasės androidui.
Pasirinktinai nuo komplektacijos, viduje gali būti aptinkama 16/32/64GB vidinė ir 4GB laikinoji atmintis. Kalbant apie atmintį, labiausiai stebina tai, kad Redmi 7 palaiko net iki 1TB microSD kortelę. Sunku suvokti kiek visko reikėtų sutalpinti į telefoną, norint užpildyti bent pusę jos talpos.
Jame taip pat integruotas, praktikoje dažnai pasitarnaujantis IR spindulių sensorius. Jis leidžia telefonu valdyti bet kokius įrenginius reikalaujančius įprasto distancinio pulto.
Apart palaikomos microSD kortelės talpos dydžio, dar vienas patogus sprendimas – dviejų SIM ir microSD kortelės palaikymas vienu metu. Įprastai išmanieji palaikantys kelias SIM vienu metu, naudoja tą patį lustą ir microSD kortelei patalpinti. Kas reiškia jog praplečiant atmintį tenka atsisakyti vienos iš dviejų SIM kortelių.

Viduje integruota 4000mAh baterija ir nors gamintojas deklaruoja greito įkrovimo funkciją, ją pilnai pakrauti gali užtrukti iki 3val.
Nepaisant to, tai puikus, savo esminėmis savybėmis gerai vertinamas Redmi 7-os serijos išmanusis. Kurį galima įsigyti vos už 97€.


Cubot X19

Brangiausias iš šio trejeto. Ką žymi ne tik kaina ar prabangiau atrodanti išorė, bet ir viduje integruoti komponentai. Apie juos vėliau, o dabar pradėkime nuo išorės.
Akivaizdu, kad Cubot X19 ne iš mažųjų. Priekyje esantis 5,93 colio ekranas pasižymi aukšta raiška ir į savo užimamą plotą nepriima įprastos 8MP priekinės kameros. Korpuso šonines dalis ir galą dengia plastikas. Nors kraštinės atrodo apgaulingai ir iš pirmos pažiūros sudaro aliuminio lydinio vaizdą.

Išmanusis aprūpintas dviem galinėm kamerom: 16MP ir jai raiškingesnias foto fiksuoti padedanti 2MP tūrinio vaizdo kamera. Jas lyginant su aukščiau minėtu labai panašias kameras turinčiu Redmi 7 modeliu, esminių kokybės skirtumų nepajausite.
Pirštu antspaudų skaitytuvas kiek lėtokas ir ne visuomet toks tikslus kokio norėtųsi.
Programoms ir kitai informacijai laikyti skirta 64GB vidinė atmintis, o jos valdymui 4GB RAM. Atminties praplėtimui galima naudoti iki 128GB microSD kortelę, kuri suprantama nenustebins su aukščiau minėtu Redmi 7 1TB išorinės atminties palaikymu.
8-ių branduolių Helio P23 procesorius veikiantis maksimaliu 2.5GHz dažniu užtikrins visų funkcijų sklandą ir išlaikys įrenginio tolygų veikimą.
Jame taip pat integruota 4000mAh baterija, kurios pilnam įkrovimui taip pat reikės kantrybės.
Cubot X19 galima įsigyti už 107€.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos