3 geriausiai vertinamos Helovyno aplikacijos

Ghost In Photo

Puiki aplikacija, kurios dėka galima lengvai išgąsdinti ar nustebinti draugus, tiesiog į norimą nuotrauką įterpiant pasirinktą vaiduoklį. Programėlės naudojimas pakankamai paprastas, pasirinkus norimą redaguoti nuotrauką belieka pasirinkti vieną ar kelis iš pateikiamų vaiduoklių, geriausiai atitinkančių nuotraukos bendrą foną. Kai pasirinkimai atlikti, belieka nustatyti reikiamą dydį ir vaiduoklio nuotraukos ryškumą. Iš praktikos reikia pasakyti, kad kuo blyškesnį paklydusios sielos paveikslėlį įterpsite, tuo realiau jis atrodys pačioje nuotraukoje. Kai viskas atlikta, nuotrauką galima nusiųsti draugui ar tiesiogiai patalpinti į socialinį tinklą.

ghost-in-photo2
ghost-in-photo3
ghost-in-photo4
ghost-in-photo1

Atsisiųsti


Ghost in your Photos Prank

Dar viena šauni aplikacija leidžianti įterpti įvairius vaiduoklius į pasirinktą nuotrauką. Iš esmės ji daro tą pati ką aukščiau minėta, tik čia rasite daugiau skirtingų vaiduoklių, kurie galbūt labiau tiks tam tikrai nuotraukai. Įterpto vaiduoklio dydis nustatomas įprasta dviejų pirštų kombinacija, kurią naudojate nuotraukos priartinimui ir atitolinimui. Vienintelis įkyrus dalykas kurį pastebėjome, tai gausybė nuolatos iššokančių ir visą ekraną uždengiančių reklamų, kurias tenka dažnai uždarinėti.

ghost-in-your-photo4
ghost-in-your-photo
ghost-in-your-photo1
ghost-in-your-photo3

Atsisiųsti


Ghost Prank Photo Maker

Dar viena gausi įvairiausių vaiduoklių aplikacija, leidžianti išsirinkti labiausiai patikusį ar patikusius ir suderinti su išsaugota nuotrauka. Dar geresniam efektui siūlome pabandyti kelių vaiduoklių kombinaciją, kuri dažnai dera esant keliems asmenims vienoje nuotraukoje. Ši programėlė taip pat turi 3 galimus pasirinkti efektus, padedančius vaiduoklių lipdukus dar labiau suvienodinti su pačia nuotrauka. Lyginant su kitomis, Ghost Prank Photo Maker tikrai neįkyrės reklamomis.

ghost-prank-photo-maker1
ghost-prank-photo-maker
ghost-prank-photo-maker2

Atsisiųsti

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos