Navitel R600

0

Gavome 2 naujutėlius registratorius iš Navitel kompanijos, kuriuos šįkart priskirsime naujienų kategorijai. Daugumai greičiausiai iškils klausimas, kuo susiję androidai.lt su šiais produktais? Pirmiausia tuo, kad vienas jų turi WiFi funkciją ir puikiai draugauja su bet kokiu Android įrenginiu, o visų antra, Navitel R600 modelį padovanosime Facebook skelbiamam konkurse, kuriame galės sudalyvauti kiekvienas norintis jį laimėti.

Tik išpakavus, pirmiausia maloniai nustebina registratoriaus dydis. Pasirodo dėžutė gali būti kiek apgaulinga, nes tikėjomės didesnių gabaritų nei dalį delno dengiančio vaizdo registratoriaus.
Dizainas paprastas ir tuo pačiu patogus naudoti. Šone aptinkami pagrindiniai valdymo mygtukai, o viršuje tvirtinimas prie laikiklio kartu su krovimo jungtim.
Kalbant apie meniu, punktų išdėstymas protingas, todėl visos pagrindinės funkcijos ir parametrai pasiekiami keliais paspaudimais.

Pagrindinis parametras į kurį krypsta didžiausias dėmesys, tai filmavimo kokybė.
Vaizdo registratorius leidžia daryti įrašus pasirinktinai 1080 arba 720 pikselių raiška. Suprantama, kuo geresnė vaizdo kokybė tuo didesnė atminties kortelė yra rekomenduojama. Vis gi dėl atminties užpildymo nereikėtų pergyventi, nes seni įrašai automatiškai keičiami naujais. Nustatymuose galimos 1, 3 arba 5 minučių atkarpos leidžiama pasirinkti kokiais laiko intervalais būtų registruojamas vaizdas.
Be filmavimo funkcijos, galima naudoti ir fotografavimą nustatant vieną iš leidžiamų kokybės parametrų: VGA, 2, 5, 8 ar 12 megapikselių raiška.

Jeigu įjungta parkavimo funkcija, Navitel R600 registruoja vaizdą net ir transportui stovint parkavimo aikštelėj. Ji taip pat palaiko aktyvų vaizdo įrašą vos įjungus registratorių į krovimo lizdą. Parkavimo funkciją išjungus, registratoriuje filmavimą reikėtų įjungti nuspaudus įrašo mygtuką.
Stovint aikštelėje automobilio degimas turėtų būti įjungtas ir palaikomas kaip energijos šaltinis, nes integruota baterija įrašymą palaiko pakankamai trumpai. Iš esmės tai puikiai pasitarnaujanti funkcija, padedanti fiksuoti visą aikštelėje vykstantį veiksmą kol vairuotojo nėra automobilyje.

Automobiliui pajudėjus, į darbą įsijungia ir giroskopas. Šiame registratoriuje vadinamas kaip G sensorius, kurio jautrumą galima reguliuoti per nustatymus. Jis atsako už staigų pagreičio, stabdymo ir pasvyrimo kampo jutiminį fiksavimą, todėl esant avarinei situacijai tokie vaizdo atkarpų įrašai perkeliami į registratoriaus atmintyje esantį specialų katalogą “Event”.
Tai puikus techninis sprendimas, kurio dėka svarbiausi momentai nesumaišomi su įprastais vaizdo įrašais ir yra priskiriami įvykių kategorijai.

Navitel R600 registratoriaus kaina Lietuvoje nuo 73€.

7.3 Neblogai

Navitel R600 - vidutinės klasės vaizdo registratorius turintis gerą kainos ir atliekamų funkcijų santykį bei galintis kiek daugiau nei dauguma šioj kategorijoj.

  • Dizainas 8
  • Funkcionalumas 8
  • Vaizdo įrašų kokybė 7
  • Kaina 6
Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.