Dumb Ways to Die

0

Savo scenarijumi visiškai neįprastas žaidimas, kurio pavadinimas kalba pats už save – “Kvaili būdai numirti”. Mėgstantiems juodą humorą šis žaidimas tikrai pakels nuotaiką. Jame išvysite tokių mirties scenarijų, kokių greičiausiai negalėjote ir įsivaizduoti.

Visi veikėjai žaidime yra pakankamai kvaili ir elgiasi visiškai neatsakingai, todėl žaidėjo pagrindinė užduotis yra juos apsaugoti nuo nelaimingo atsitikimo ir galimos netikėtos mirties. Žaidime skirtas laikas tirpsta pakankamai greitai, todėl sprendimus dažnai tenka priimti greičiau nei norėtųsi. Viskas už ką būsite atsakingas, tai laikyti atokiau bet kurį veikėja nuo aplinkoje esančių pavojingų daiktų ar vietų. Kiekvienas veikėjas elgiasi kaip tinkamas, todėl mirtis gali ištikti net ir įkandus glostomai nuodingai gyvatei ar stovint vandeny netikėtai užpuolus piranijoms. Iš esmės, juos turite bandyti apsaugoti nuo bet ko, kas jūsų manymų galėtų kelti pavojų gyvybei. Tačiau patikėkite, yra tokių situacijų, kur net neįsivaizdavote kad kvailas ir beatodairiškas elgesys gali baigtis mirtimi.

Viso pateikiama 15 skirtingų ir savaip juokingų veikėjų, tačiau juos visus gausite ne iš karto. Įvykdžius tam tikrus lygius, sekantys veikėjai atrakinami kitiems žaidimo etapams ir tik taip juos galima sukolekcionuoti. Tiesa, kai kurie lygiai reikalaus lengvai pakratyti telefoną ar atvirkščiai, laikyti jį labai stabiliai ir nejudinant. Čia pats smagumas ir prasideda.
Tai vienas smagiausių ir tuo pačiu keisčiausių žaidimų kokį galima rasti Google Play parduotuvėje. Tik pažiūrėkite linksmą žemiau pateikiamą pristatomąjį filmuką, po kurio nebelieka žodžių, o tik šypsena veide.

Dumb Ways to Die

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.