Samsung Galaxy S8 ir S8+ TWRP įdiegimas + programinis nulaužimas (Root)

17

Šis TWRP Recovery įdiegimas ir programinis nulaužimas tinka tik žemiau išvardintiems Galaxy S8 ir S8+ modeliams, veikiantiems Nougat 7.0 operacinėje sistemoje.
Telefono modelio numeris pateikiamas Settings/About Phone.

Samsung Galaxy S8              Samsung Galaxy S8+
        SM-G950F                                     SM-G955F
        SM-G950FD                                  SM-G955FD
        SM-G950N                                    SM-G955X
        SM-G950X                                     SM-G955N

Pastaba: Atliekant žemiau aprašomą programinės įrangos nulaužimą telefonas netenka gamintojo garantijos.
Garantija gali būti atstatoma tik programinės įrangos perrašymo atveju.
Visa informacija esanti vidinėje telefono atmintyje bus ištrinta, todėl yra rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC arba microSD kortelėje.
Telefono microSD kortelėje esanti informacija nebus ištrinta.

Prieš pradedant mums reikės:

• Telefono įkrauto ne mažiau kaip 60%.
• Išjungtos Kies programos esančios PC. Ji turėtų būti visiškai išjungta, kad netrukdytų ODIN programos darbui.
• Samsung USB draiverių instaliuotų PC. Jei turim įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra PC. Jei Kies neturim, siunčiamės draiverius iš čia.
• Odin3 v3.11.1 programos. Ją atsisiunčiam į savo PC ir išpakuojam.
• Priklausomai nuo modelio, Galaxy S8 arba Galaxy S8+ TWRP Recovery meniu. Jį atsisiunčiam į savo PC.

Viską darom taip:

 1. Telefone einam Settings/About phone ir spaudinėjam Build number užrašą iki kol išvysim pranešimą, kad suteiktos Developer privilegijos.
 2. Toliau renkamės Settings/Developer Options ir pažymim USB Debugging bei OEM Unlocking punktą, kuris proceso metu leis atrakinti bootloader failą. 
 3. Išjungiam telefoną.
 4. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso sumažinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiąjį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning!pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką. 
 5. Paleidžiam į PC atsisiųstą ODIN programą ir pajungiam telefoną prie PC per USB laidą.
 6. Jeigu viską atlikom teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti mėlynai, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkim kantrybės. Odin 3.09
 7. ODIN programoje turi būti pažymėti tik Auto Reboot ir F. Reset Time langeliai.
 8. ODIN programoje spaudžiam AP ir pasirenkam atsisiųstą twrp.img.tar failą.
 9. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol TWRP Recovery meniu bus įdiegtas. Tai užtrunka iki kelių minučių.
 10. Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. Odin3 PASS
 11. Atjungiam telefoną nuo USB. Paspaudžiam ir laikom garso sumažinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiąjį – įjungimo mygtuką, kai tik telefono ekranas išsijungs laikome visus mygtukus, tik vietoje garso sumažinimo nuspaudžiam garso padidinimo (+) mygtuką. Išvydus TWRP Recovery meniu logotipą mygtukus atleidžiam.
  Jei telefonas užsikrovė įprastai, turim kartoti visus žingsnius nuo 4 iki 11 punkto.
 12. Užkrovus TWRP Recovery meniu renkamės Install ir keliaujam į twres/flashables katalogą. Ten surandam no-verity-opt-encrypt.zip failą, jį pasirenkam ir braukiam į dešinę, kad atlikti įdiegimą.
  Šis žingsnis išjungs automatinį telefone esančių duomenų kodavimą ir vartotojui paliks pasirinkimo laisvę, ar ateityje duomenis koduoti.
 13. Grįžtam į pagrindinį meniu ir vėl renkamės Install, šįkart pasirinkdami Magisk-v12.0-arm64.zip failą. Jis programiškai nulauš telefoną ir suteiks Root teises. Vėl Braukiam į dešinę, kad pradėti įdiegimą.
 14. Po atlikti įdiegimo renkamės Reboot tada System.
 15. Telefonui pilnai užsikrovus ekrane turėtų būti matoma naujai atsiradusi Magisk Manager aplikacija.

Sveikiname sėkmingai atlikus Root savo Samsung Galaxy S8 ar S8+ išmaniajame!

Dalintis

17 komentarų

 1. Sveiki. Ta pati beda. Samsung S8+ pirktas pries pusmeti lombarde. Matomai uzblokuotas IMEI tele2. Tele2 kortele nepriima isvis, kitu operatoriu neveikia telefono funkcijos, data veikia. Gal galetumet pagelbeti ?

  0

  0
 2. Sveiki,
  Pirkom privačiai iš asmens telefoną Samsung S8+, kuris buvo iš Tele2 ir po 6 mėn. naudojimo man užblokavo IMEI, nes savininkas nesumokėjo. Ar galima jam pakeisti imei, kad galima būtų juo toliau naudotis Lietuvoje. Jei taip, kiek tai kainuotų ir kur kreiptis. Atrašykite į el, paštą. Dėkui už atsakymą.

  0

  0
 3. Sveiki,

  Pirkom privačiai iš asmens telefoną Samsung S8+, ir po 5 mėn. naudojimo sužinojome, kad jis yra užblokuotas, nes pirmasis įgijėjas nesumokėjo. Ar galima jam pakeisti imei, kad galima būtų juo toliau naudotis Lietuvoje. Jei taip, kiek tai kainuotų ir kur kreiptis. Atrašykite į el, paštą. Dėkui už atsakymą.

  0

  0

Palikti atsakymą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.