Samsung Galaxy S4 atnaujinimas į Nougat 7.1 modifikuotą programinę įrangą (custom ROM)

5

Paskutinis oficialus atnaujinimas, kurio sulaukė šis modelis, buvo Lollipop 5.0.1 versija. Nuo tada Galaxy S4 oficialiai nebenaujinamas, nors šiai dienai vis dar yra našus ir pakankamai paklausus.
Norintiems šiam telefonui suteikti antrą gyvenimą, siūlome pasinaudoti naujai išleistu, Android Nougat 7.1 modifikuotos operacinės sistemos (custom ROM) atnaujinimu, kurį pateikiame žemiau. Oficiali, naujos kartos Android Nougat 7 versija pasirodys pirmame 2017-tų ketvirtyje ir bus prieinama tik naujausiems Samsung modeliams, apie tai plačiau rašome čia.

Pastaba: Žemiau pateikiama programinio atnaujinimo instrukcija tinka tik Galaxy S4 I9500 (International) ir I9500 (International) modeliams. Šis programinis atnaujinimas neištrins įrenginio atminties SD kortelėje esančios informacijos. Pačio telefono vidinėje atmintyje esanti informacija bus pilnai išvalyta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC arba išmaniojo atminties kortelėje.

Prieš pradedant mums reikės:

 1. Telefono įkrauto ne mažiau kaip 80%
 2. Samsung USB draiverių įdiegtų PC. Jei turite įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra jūsų PC. Jei Kies neturite, siunčiamės draiverius iš čia.
 3. Nougat 7.1 (custom ROM) programinės įrangos ir Google Apps paketo.
 4. TWRP Recovery meniu.
 5. ODIN3 programos savo PC.
 6. Telefone pažymėto USB Debugging punkto. Jis randasi Settings/Developer Options meniu. Jei toks meniu nematomas, tuomet einam Settings/About ir 7x paliečiam Build number punktą. Grįžę į Settings rasim reikiamą Developer Options pasirinkimą.

Diegiam TWRP Recovery meniu:

 1. Išjungiam Galaxy S4.
 2. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso patylinimo (-) mygtuką bei apatinį (home) mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning! pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką.
 3. Paleidžiam atsisiųstą į PC ODIN programą ir pajungiam telefoną prie PC per USB laidą.
 4. Jeigu viską atlikote teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkite kantrybės. Odin 3.09
 5. Įsitikinkite, kad pažymėti tik F Reset Time ir Auto Reboot langeliai. Jei yra kitos atžymos, jos turi būti nužymėtos.
 6. ODIN programoje spaudžiam PDA ir pasirenkam atsisiųstą TWRP Recovery meniu twrp-3.0.2-0-jfltexx.img.tar failą.
 7. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol meniu bus įdiegtas. Tai trunka iki minutės.
  Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. Odin3 PASS
 8. Telefonas automatiškai persikraus. Pirmas užkrovimas po atnaujinimo gali užtrukti iki 5 min., todėl turėkite kantrybės.

Diegiam Nougat 7.1 (custom ROM) atnaujinimą:

 1. Telefonui pilnai užsikrovus, į vidinę atmintį arba microSD atminties kortelę patalpinam Nougat 7.1 (custom ROM) programinę įrangą ir Google Apps paketą. Abu zip formatuose.
 2. Perjungiam Galaxy S4 į TWRP Recovery meniu. Išjungiam telefoną, vienu metu nuspaudžiam ir ~4 sekundes palaikom garso padidinimo (+), įjungimo ir apatinį home mygtuką.
 3. Recovery meniu renkamės Wipe toliau Advanced Wipe ir pažymim Dalvik Cache, Cache, System ir Data punktus. TWRP wipe
 4. Slenkam į dešinę, kad atlikti sistemos išvalymą.
 5. Gryžtam atgal į pagrindinį meniu ir renkamės Install. Surandam įkeltą Nougat 7.1 (custom ROM).zip programinę įrangą, ją pasirenkam ir braukiam į dešinę, kad pradėti įdiegimą. twrp-install
 6. Po atlikto įdiegimo pakartojam 5-tą žingsnį pasirinkdami Google Apps.zip paketą.
 7. Įdiegus Google Apps, grįžtam į pagrindinį meniu ir renkamės Wipe toliau Advanced Wipe ir pažymim Dalvik Cache ir Cache punktus. Braukiam į dešinę, kad išvalyti laikiną atmintį.
 8. Toliau renkamės Reboot System, kad perkrauti telefoną.
  Pirmas užkrovimas gali trukti iki 15min.

Sveikinam sėkmingai atsinaujinus Galaxy S4 į Nougat 7.1 (custom ROM) programinės įrangos versiją!

Dalintis

5 komentarai

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.