Samsung Gear S išmaniojo laikrodžio aktyvavimas

0

    Įsigijus šį nuostabų išmanųjį laikrodį, norisi kuo greičiau išbandyti visas esančias funkcijas, parinkti nustatymus pagal savo poreikius ir pradėti juo pilnai naudotis. Tačiau ne viskas taip paprasta, nes vos įjungus pirmiausia turėsite jį aktyvuoti. Tada paaiškėja, kad tam reikalaujamas ir Samsung išmanusis telefonas.
    Suprantama, visa tai ne šiaip sau, o dėl apsvarstyto patogumo tam, kad Gear S persikeltų ir įsisavintų visą telefone su Google paskyrom susinchronizuotą informaciją, tokią kaip adresatai, el. paštas ir pan. Taip išmanusis laikrodis paruošiamas bendram naudojimui.
    Atsižvelgiant į kiek komplikuotą aktyvavimo procesą, nusprendėme paruošti dviejų daliu tutorialą. Pirmoje pateikiame įprasta tvarka atliekamą aktyvavimo eigą. Antroje, Gear S aktyvavimą be Samsung išmaniojo telefono.

Aktyvuojam Gear S įprasta tvarka naudojant Samsung išmanųjį telefoną:
1. Įjungiam išmanųjį laikrodį ir spaudžiam Next.
2. Telefone aktyvuojam Bluetooth ryšį.
3. Į telefoną atsisiunčiam ir įdiegiam Gear Manager aplikaciją. Kitu atveju, galima pridėti Gear S kroviklį prie telefono galinės dalies ir aplikacijos įdiegimas aktyvuojamas per NFC ryšį.
4. Paleidžiam aplikaciją ir pasirenkam Gear S laikrodį.
5. Sulaukiam kol sinchronizacija bus baigta.

Aktyvuojam Gear S be telefono:
1. Įjungiam išmanųjį laikrodį, spaudžiam Next ir baksnojam ant laikrodžio ikonos.
2. Išvydus trumpai rodomą užrašą “Please press BT address while 3 seconds” uždedam pirštą ant laikrodžio ikonos ir palaikom ~4s.
3. Spaudžiam Next ir džiaugiamės sėkmingai aktyvuotu Samsung laikrodžiu.

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.