Samsung Galaxy S4 i9515 atnaujinimas į Lollipop 5.0

16

    Šis programinis atnaujinimas neištrins įrenginio atminties SD kortelėje esančios informacijos. Pačio telefono vidinėje atmintyje esanti informacija bus pilnai išvalyta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC arba išmaniojo atminties kortelėje.

Prieš pradedant mums reikės:
1. Telefono įkrauto ne mažiau kaip 80%
2. Samsung USB draiverių įdiegtų PC. Jei turite įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra Jūsų PC. Jei Kies neturite, siunčiamės draiverius iš čia.
3. Lollipop 5.0 programinės įrangos. Atsisiųstą zip failą išpakuojam.
4. ODIN3 programos savo PC.
5. Telefone pažymėto USB Debugging punkto. Jis randasi Settings/Developer Options meniu. Jei toks meniu nematomas, tuomet einam Settings/About ir 7x paliečiam Build number punktą. Grįžę į Settings rasim reikiamą Developer Options pasirinkimą.

Viską darom taip:
1. Išjungiam Samsung Galaxy S4.
2. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso patylinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning! pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką. Galaxy S4 download mode
3. Paleidžiam atsisiųstą į PC ODIN programą ir pajungiam telefoną prie PC per USB laidą.
4. Jeigu viską atlikote teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkite kantrybės. Odin 3.09
5. Įsitikinkite, kad pažymėti tik F Reset Time ir Auto Reboot langeliai. Jei yra kitos atžymos, jos turi būti nužymėtos.
6. ODIN programoje spaudžiam PDA ir pasirenkam atsisiųstą bei išpakuotą programinės įrangos I9515XXU1BOC3_I9515OXA1BOC3_I9515XXU1BOC3_HOME.tar.md5 failą.
7. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol viskas bus įdiegta. Tai užtrunka iki kelių minučių.
8. Po įdiegimo telefonas automatiškai persikraus į Recovery būklę ir užbaigs procesą.
9. Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. Odin3 PASS
10. Telefonui pilnai užsikrovus, atjungiam nuo USB.

Sveikinam sėkmingai atsinaujinus Galaxy S4 i9515 į Lollipop 5.0 programinės įrangos versiją!

Dalintis

16 komentarų

 1. Zodziu turiu amerikietiska samsung s4 ir man reikia kad skaitytu sim card. Nes kai idedu sim card nieko nevyksta. Zodziu vienas bahurelis sake kad man reikia persirasyti softa ar kazka panasaus. Be to kazkada skaiciau kazkoki straipsni kad toks dalykas imanomas ir reikia man surasti ta failiuka. Zodziu kas pades, tikrai tam zmogui atsidekosiu…. Labai laukiu jusu atsakymu i mano uzduota klausima….

  0

  0
  • Labas Justinai,

   Tai jei reikia naujinti softą, mūsų tutorialas tau padės. Jei nori, kad patys sutvarkytumėm tavo problemą, kontaktuose yra rekvizitai.

   0

   0
 2. Nepavyksta nurootinti, raso vis fail nors atrodo kad viska teisingai darau. Nebeina telefono ijungti praso kad prijungciau prie kies ir recovery padaryciau bet neprisikonektina prie tos programos laukiau ir po 10min vis kaip raso connecting ir niekas nesikeicia puikumelis ka dabar daryti…?

  0

  0

Palikti atsakymą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.