Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505 atnaujinimas į Lollipop 5.1.1

0

Šis programinis atnaujinimas neištrins įrenginio atminties SD kortelėje esančios informacijos. Pačio telefono vidinėje atmintyje esanti informacija bus pilnai išvalyta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC arba išmaniojo atminties kortelėje.

Prieš pradedant mums reikės:
1. Telefono įkrauto ne mažiau kaip 80%
2. Samsung USB draiverių įdiegtų PC. Jei turite įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra jūsų PC. Jei Kies neturite, siunčiamės draiverius iš čia.
3. Lollipop 5.1.1 programinės įrangos. Atsisiųstą zip failą išpakuojam.
4. ODIN3 programos savo PC.
5. Telefone pažymėto USB Debugging punkto. Jis randasi Settings/Developer Options meniu. Jei toks meniu nematomas, tuomet einam Settings/About ir 7x paliečiam Build number punktą. Grįžę į Settings rasim reikiamą Developer Options pasirinkimą.

Viską darom taip:
1. Išjungiam Samsung Galaxy Note 3 Neo.
2. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso patylinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning! pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką. Galaxy Note 3 Neo download
3. Paleidžiam atsisiųstą į PC ODIN programą ir pajungiam telefoną prie PC per USB laidą.
4. Jeigu viską atlikote teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkite kantrybės. Odin-3.07-Device-Added
5. Įsitikinkite, kad pažymėti tik F Reset Time ir Auto Reboot langeliai. Jei yra kitos atžymos, jos turi būti nužymėtos.
6. ODIN programoje spaudžiam PDA ir pasirenkam atsisiųstą bei išpakuotą programinės įrangos N7505POUDOK2_N7505OXADOK2_XEF.tar.md5 failą.
7. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol viskas bus įdiegta. Tai užtrunka iki kelių minučių.
8. Po įdiegimo telefonas automatiškai persikraus į Recovery būklę ir užbaigs procesą.
9. Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. Odin3 PASS
10. Telefonas persikraus. Pirmas užkrovimas po atnaujinimo gali užtrukti, todėl turėkite kantrybės.
11. Telefonui pilnai užsikrovus, atjungiam nuo USB.

Sveikinam sėkmingai atsinaujinus Galaxy Note 3 Neo N7505 į Lollipop 5.1.1 programinės įrangos versiją!

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.