Kaip perkelti failus iš Android telefono naudojant Xender

2

Yra daugybė būdų kaip perkelti pavienius failus ar absoliučiai visą Android telefone esančią informaciją į kitą išmanųjį telefoną ar kompiuterį, tačiau šiandieną daug apie tai neišsiplėsime, todėl pateikiame vieną iš geriausiai vertinamų, failų perkėlimo aplikaciją “Xender”.

Ji pasižymi ypatingai lengvu valdymu ir palaiko iki 40mb/s greitį naudojantis Wi-Fi tinklu. Vienas didžiausių patogumų, tai kad Xender neriboja nuotraukų, vaizdo įrašų ar dokumentų apimties dydžio ir leidžia keistis net daugiausiai vietos užimančiais failais.
Esminis šios aplikacijos privalumas, tai galimybė daryti failų perkėlimą tarp skirtingose operacinėse sistemose veikiančių telefonų. Kaip pavyzdys, galima akimirksniu perkelti visus adresatus, SMS ar nuotraukas iš iPhone į Android ir atvirkščiai.
Xender integruota failų tvarkyklė parodo visus išsiųstus ir gautus failus, kuriuos vietoje galima trinti, perkelti ar atveri kitose aplikacijose.
Naudoti Xender kompiuteryje taip pat patogu kaip ir pačiam telefone, tik įsitikinkite, kad kompiuteris veikia tam pačiam Wi-Fi tinkle.
Žemiau esantis video trumpai pristato pagrindines funkcijas ir aiškiai parodo, kaip paprasta jomis naudotis.

Xender

Dalintis

2 komentarai

Palikti atsakymą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.