3 geriausios kelionių motociklu valdymo aplikacijos

0

Dažnai važinėdamas motociklu nusprendžiau paieškoti patogios, lengvai naudojamos programėlės, kuri fiksuotų maršrutą ir įveiktą atstumą su greičio parodymais. Po ilgų paieškų atsirinkau 3, mano nuomone geriausiai išdirbtas ir puikiai vertinamas aplikacijas, tiksliai pateikiančias svarbiausius nuvažiuoto atstumo duomenis.

Programėlės, kuriomis pasidalinsiu turi vartotojui draugišką (user friendly) interfeisą su visais svarbiausiais parodymais pradiniame ekrane.

RBiker

Pati paprasčiausia, lengvai valdoma maršruto planavimo ir fiksavimo aplikacija. Ji iš kitų išsiskiria tuo, kad žemėlapyje įsmeigiant atžymą, konkrečioje atkarpoje fiksuoja pasiektą maksimalų greitį. Viršuje žemėlapio aiškiai pateikiami pagrindiniai rodmenys: data, starto laikas, nuvažiuotas atstumas, laikas per kurį jis buvo įveiktas, vidutinis greitis ir maksimalus pasiektas greitis.
Žemėlapiai pakankamai detalūs, nes RBiker aplikacija juos skolinasi iš Google.

Apačioje esantis mygtukas, nuvažiuotu maršrutu leidžia pasidalinti socialiniuose tinkluose. Prie įveiktos distancijos, tiesiai iš telefono galerijos galima pridėti kelionės metu užfiksuotas nuotraukas.
Visi pravažiavimai saugomi bendram sąraše ir juos galima rikiuoti pagal jau minėtus pagrindinius maršruto duomenis.
Vartotojui net gi matomos kelionės jo turimų draugų, besinaudojančių RBiker aplikacija. Programoje taip pat patogu kurti eventus ir jais dalintis su bendraminčiais.

Atsisiųsti


Calimoto

Programa sukurta kaip puikus pagalbininkas mėgstantiems važiuoti atsitiktiniais maršrutais ir nesukti galvos kaip grįžti į pradinį tašką.
Valdymo meniu tereikia pasirinkti ratuko tipo maršrutą, nustatyti norimą atstumą ir aplikacija pasiūlys automatiškai sugeneruotą trasą tavo mieste ar šalyje.
Žemėlapyje sudėtus kelionės taškus galima keisti juos perstūmiant, pašalinant arba papildant naujais.

Prie nuvažiuotų maršrutų siūloma pridėti užfiksuotas nuotraukas ar apžvelgti programos rekomenduojamas keliones su žymiom lankytinom vietom.

Reikia atkreipti dėmesį, kad Calimoto neatžymi konkrečios atkarpos, kurioje buvo pasiektas maksimalus greitis. Tačiau su premium versija galėsi matyti pagreičio ir stabdymo duomenis bei (kas išties stebina) kartu pateikiamus posvyrio kampo rodmenis.

Atsisiųsti


Yamaha My Ride

Aplikacija apdovanojanti už kaskart vis geresnius pasiektus rezultatus.
Tarkime, jau važiuotą atkarpą įveikei geresniu laiku arba pasiekei naują maksimalų greitį, o galbūt posūkį išėmei didesniu pasvyrimo kampu. Už visus šiuos ir panašius pasiekimus Yamaha My Ride nepraleis progos apdovanoti įteikiant virtualią taurę.

Kas išskirtinai patogu, kad programėlėje fiksuojamas ne tik bendras važiuojamos atkarpos, pačio vartotojo paleidimo ir sustabdymo laikas, bet ir faktinis judėjimo laikas.

Juk ne visada sustojus prisimeni ir puoli išjungti aplikacijos taimerio.
Programėlėje taip pat matomi pasvyrimo kampo, akseleracijos ir stabdymo duomenys, kurie čia pateikiami ne statistiškai, o tiesiog skaičiais. Kartu su jais fiksuojami įveiktos atkarpos pakylimai ir nuolydžiai.

Turimais rezultatais galima lygintis arba dalintis su draugais naudojančiais tą pačią aplikaciją.
Pačiame profilyje renkama gana įdomi statistika, kurią sudaro: bendras nuvažiuotas kilometražas (patogu sužinoti kada laikas keisti tepalus), laikas praleistas kelyje, kelionių skaičius, ilgiausia kelionė, maksimalus greitis, geriausias pagreitis ir aštriausias pasvyrimo kampas.

Atsisiųsti

Dalintis

Palikti atsakymą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.