1Password

0

Dažnai besilankantiems įvairiuose tinklapiuose ar naudojantis bankinių sistemų bei kitomis paslaugomis, tenka įsiminti ne vieną slaptažodį. Greičiausiai ne kartą yra tekę ir juos užmiršti, tuomet sekti varginančias slaptažodžio atstatymo instrukcijas.
1Password programėlė buvo sukurta būtent dėl minėtų priežasčių, palengvinti kasdienį paskyrų ir paslaugų naudojimą saugant visus reikiamus slaptažodžius vienoje vietoje. Be viso to, ji suteikia galimybę saugoti banko kortelių ir kitus ypatingai svarbius duomenis tam skirtose kategorijose.

Pasirinkus automatinio prijungimo funkciją, kaskart lankantis tinklapyje ar aplikacijoje reikalaujančioje prisijungimo duomenų, 1Password juos pateiks už jus. Prisijungimo duomenis beliks patvirtinti pačioje programėlėje sukurtu vieninteliu pagrindiniu slaptažodžiu arba aktyvuota piršto antspaudo atpažinimo funkcija. Tik pagalvokite kiek laiko sutaupysite vietoje visų kaskart vedamų slaptažodžių ar juo labiau jų atstatymo procesų.
Dėl informacijos laikymo saugumo pergyventi nereikėtų. Kūrėjai pasirūpino, kad 1Password aplikacijoje visi suvedami slaptažodžiai  ir prisijungimo duomenys būtų automatiškai koduojami AES-256 šifravimo standartu.

Aplikacijoje taip pat galima rasti laikino ar atsitiktinio slaptažodžio sukūrimo funkcijas, tačiau labiausiai žavinti pasirodė sinchronizavimo paslauga. Ji ypatingai patogi norintiems tą pačią informaciją valdyti ir kituose įrenginiuose, kaip pavyzdys namų kompiuteryje. Visa telefono aplikacijoje papildyta ar pakeista informacija bus vienodai pakoreguota ir nešiojamam ar personaliniam kompiuteryje, kuriame įdiegta 1Password programa.

Siūlome pažiūrėti žemiau pateikiamą trumpą pristatomąjį video, o aiškiai matantiems pritaikymą sau, atsisiųsti paspaudus ant nuorodos apačioje.

1Password Pro 6.7.1

Dalintis

Palikti atsakymą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.