Nokia grįžta į telefonų rinką

0

“HMD Global” kompanija šiemet tapo vienintelė “Nokia” brendo savininkė. Vienvaldžias teises ji įgavo iškart po buvusios “Nokia” ir “Microsoft” kompanijų sąjungos baigties. Ilgai nelaukusi suomių kompanija, marketingo vadovo pareigas eiti pasamdė Pekka Rantala. Toks žingsnis privertė viešai prabilti apie tolimesnius kompanijos planus, kurie pateisino jau ilgą laiką sklandančius gandus.

“Nokia” kompanijoje Pekka Rantala išdirbo garbingus 17 metų. Per visą laikotarpį teko padirbėti ir įgyti patirties įvairiuose “Nokia” kompanijos sektoriuose, tokiuose kaip pardavimai, marketingas ir gamybos procesai. Tai leido gerai įsisavinti viduje vykstančius procesus ir bėgant laikui užimti pelnytą marketingo viceprezidento pociziją.
Atėjus sunkiam laikotarpiui ir “Nokia “kompanijai nusprendus pasitraukti iš mobilių telefonų rinkos, Rantala paliko savo kėdę. Tačiau jis ilgai nesėdėjo vietoje ir tapo vienu iš “Rovio Entertainment” kompanijos įkūrėjų. Savo didelės sėkmės ji sulaukė pasauliui pristatydama, mobilioms platformoms skirtą, “Angry Birds” žaidimą. Pasilikdamas savo akcijų paketą, Pekka Rantala toliau ėjo vadovo pareigas “Jot Automation” firmoje, kuri elektronikos sektoriuje tiekė įvairias paslaugas.

“HMD Global” teigia, kad prie jų prisijungus, didelę “Nokia” IT gamybos standartų patirtį turinčiam Pekka Rantala, 2017 metų pirmąjį ketvirtį turėtų pasirodyti 2 “Nokia” vardu žymimi išmanieji. Teigiama, kad galutinis išleidimo terminas gali varijuoti priklausomai nuo gamybos procesų ir testavimo eigos. Išmanieji bus varomi naujausios Android Nougat 7.0 operacinės sistemos. Kitos detalės neatskleidžiamos.

“Mobilių telefonų rinkoje prekinis ženklas tapo pagrindiniu skiriamuoju faktoriumi, o 96% mobilių įrenginių vartotojų vis dar puikiai žino “Nokia” brendą ir jo išskirtinius aspektus. Mes žinome, kad visame pasaulyje žmonės su žavesiu laukia naujos kartos “Nokia” telefonų ir mes sunkiai dirbame tam, kad sukurtumėm gražų jų asortimentą, kurį jie tiesiog mylės” teigia “HMD Global” vadovas Arto Nummela.

“Labai retai pasitaikanti proga, dirbti su visame pasaulyje gerai žinomu brendu ir turėti galimybę paliesti šimtus milijonų žmonių, kiekvieną dieną praleidžiančių su mobiliais telefonais. Man bus didelė garbė vėl suvienyti milijonus “Nokia” telefonų fanų iš viso pasaulio ir sukurti naują jų kartą.” pridūrė Pekka Rantala.

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.