Navitel R1000

0

Vienas galingiausių ir išraiškiausių vaizdo registratorių visoj Navitel serijoj, žavintis ne tik savo išskirtiniu dizainu, bet ir nedideliuose gabarituose talpinantis pakankamai daug funkcijų, leidžiančių komunikuoti su išmaniuoju telefonu.

Tik išpakavus įspūdį palieka jau vien matomas vaizdas. Registratoriaus tvirtinimas taip tobulai savo stiliumi suvienodintas su pačia kamera, kad atrodo lyg į dvi dalis padalintas daiktas. Vos priartinus vieną prie kito, jie staiga susijungia integruoto magneto trauka, apie kurį beje irgi negalėjome pagalvoti. Kamera tvirtai sukasi aplink savo tvirtinimo korpusą visais 360 laipsnių. Vienintelis momentas į kurį reikia atkreipti dėmesį sukant registratorių, tai kad jos jungties kontaktai išliktų krovimo takeliuose.

Tvirtinimo ir DVR kameros korpusas dengtas švelniu ir maloniu rankai plastiku, kas įrenginiui duoda prašmatnaus solidumo. Valdymo mygtukai nėra dideli, bet puikiai įtvirtinti į korpusą, todėl sunku suklysti nuspaudžiant. Nors registratorius nėra didelis, apvalios ir aptakios formos jį daro dar labiau kompaktišku nei lyginant su kampuotą korpusą turinčiu R600 modeliu.
Kita įdomi dizaino detalė, tai ryškus ir apvalus LCD ekranėlis.

Kaip ir įprasta, į komplektaciją įeina USB laidas pajungimui prie kompiuterio ar bet kokio tokią jungti turinčio energijos šaltinio bei automobilinis pakrovėjas. Kaip ir anksčiau apžvelgtas modelis, Navitel R1000 turi 2 USB jungtis. Viena aiškiai matoma tvirtinime, kita registratoriaus korpuso šone apsaugota dangteliu kartu su microSD kortelės lustu, kuris palaiko iki 64GB talpos atminties korteles. Toks sprendimas labai patogus tuo atveju, jei registratorių norisi tvirtini kitokiu nei gamintojo numatytu būdu.

Įjungus kamerą, jos meniu atrodo paprastas ir lengvas naudoti. Visi punktai išdėstyti logine seka, todėl nesunku rasti norimus nustatymus.
Viena labiausiai iškart patraukiančių dėmesį funkcija, tai WiFi ryšio palaikymas su susietu telefonu. Norint susijungti, pakanka telefonu nuskaityti registratoriaus ekrane rodomą QR kodą ir į išmanųjį atsiunčiama valdymo aplikacija. Suprantama, androide reikėtų turėti įdiegtą QR skaitytuvo aplikaciją.
Atsidarius Navitel R1000 valdymo aplikaciją, telefono ekrane transliuojamas registratoriaus fiksuojamas vaizdas, kurį leidžiama ir fotografuoti. Nufilmuotas ir nuotraukose užfiksuotas vaizdas saugomas aplikacijos galerijoje. Programėlėj paprasčiausiai rodomi registratoriaus vidinėje atmintyje saugomi įrašai, kuriuos galima paleisti tiesioginei peržiūrai arba atsisiųsti į telefoną.
Tiesa, video galeriją galima pasiekti ir per registratoriaus meniu. Įrašus leidžiama peržiūrėti tame pačiame mažajame ekranėlyje ir net juos prasukti 2x ar 4x greičiu.

Kalbant apie įrašų kokybę, kaip tokiam mažam įrenginiui ji išties nepriekaištinga. Ir viskas dėl registratoriuje integruoto aukštos klasės 6-ių sluoksnių lęšių stiklo, kuris mato visu 165° kampu, kai tuo tarpu žmogaus akis regi ~120º.
Vaizdo įrašo kokybės nustatymai duoda 2 pasirinkimus Full HD formate – maksimalią 1080p kokybę arba žemesnę 720p raišką. Slenkant per sekančius parametrus aptinkami ir vaizdo efektai, tokie kaip: normalus, sepia, juoda/balta ir negatyvo.
Maloniai nustebino aptikta laiko tėkmės (timelapse) funkcija, kur vaizdą galima įrašyti 1, 5, 10, 30 ar 60 sekundžių atkarpomis. Jos apjungiamos į vieną video failą taip išgaunant prailgintos laiko tėkmės įrašą.

Kaip ir Navitel R600 modelyje, šiame taip pat integruotas giroskopas reaguojantis į bet kokį staigų judesį vaizdo įrašymo momente. Vaizdo įrašo atkarpos su tokiais įvykiais saugomos atskirame “Event” kataloge, kad nutikus incidentui būtų paprasčiau jas rasti.
Be viso to, jame integruotas ir GPS imtuvas, fiksuojantis konkrečios vietos koordinates. Tiesa, koordinatės išsaugomos atskirame NMEA failo formate, grupuojamame kartu prie video įrašo. Norint jas peržiūrėti, reikėtų naudoti bet kokią tokio tipo failus atpažįstančią programą.

Navitel R1000 kaina Lietuvoje nuo 90€.

8.8 Puikiai

Išvaizdus, elegantiškas, kompaktiškas ir savo klasėje pakankamai galingas vaizdo registratorius, kurio funkcijų gausa nustebins net ir išrankiausią vartotoją.

  • Dizainas 10
  • Funkcionalumas 10
  • Vaizdo įrašų kokybė 8
  • Kaina 7
Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.