Android Nougat 7 atnaujinimas numatytas naujausiems HTC modeliams

0

Praeitais metais HTC kompanija puikiai pasirodė beveik laiku pateikdama programinės įrangos atnaujinimus savo labiausiai nusipelniusiems modeliams. Android Marshmallow atnaujinimas HTC One M9 telefoną pasiekė 2015-tų gruodį, praėjus vos dviems mėnesiams po Google oficialaus Marshmallow pristatymo išmaniųjų rinkai. Nepaisant to, kompanija turi daug ką įrodyti dėl kritusių paskutinių modelių pardavimo. Vienas geriausių būdų tą padaryti, tai greičiau nei konkurentai pateikti žadamus atnaujinimus ir taip vartotojams leisti pajusti, kad jais rūpinamasi.

Geros naujienos tai, kad HTC oficialiai patvirtino jog Android Nougat atnaujinimas bus išleistas pastariesiems HTC 10, HTC One A9 ir HTC One M9 modeliams. Tačiau, kaip ir daugumai gamintojų įprasta, jokios konkrečios datos neskelbiamos. Nepaisant to, HTC 10 vartotojai gali tikėtis Nougat atnaujinimo dar šių metų pabaigoje, kaip kalėdinės dovanėlės.
Tokią prielaidą galima daryti žinant, kad HTC glaudžiai bendradarbiauja su Google ties naujausių Google Pixel ir Pixel XL telefonų gamyba. Todėl greičiausiai ir prieigą, prie naujausios Android operacinės sistemos atnaujinimo bei adaptavimo savo išmaniesiems, gaus išskirtine tvarka.

Nepaisant to, norėdama išlikti geriausių telefonų gamintojų sąraše, HTC turi stipriai pasistiebti artimiausiu metu pristatydama naują ir išskirtinį modelį, galintį konkuruoti su paskutiniu metu rinkoje pristatytais konkurentų flagmanais, tokiais kaip LG G5, Samsung Galaxy S7/S7 Edge ir Sony XZ.

Dalintis

Palikti atsakymą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.