10 milijonų Galaxy S5 per 25 dienas

0

Samsung kompanija oficialiai pareiškė, kad per 25 dienas nuo telefono pasirodymo rinkoje buvo parduotas, visoje gamintojo išmaniųjų telefonų istorijoje užfiksuotas  rekordinis skaičius – 10 milijonų vienetų Samsung Galaxy S5 modelių pasauliniu mastu.  Šis pasiekimas lenkia ir praeitų metų puikiai įvertintą Galaxy S4 modelį, kurių tiek pat buvo parduota per 27 dienas. Atsižvelgiant į tai, kad Galaxy S5 modelio pateikimas rinkai startavo ta pačią dieną, šiemet jį pristatant didesniame skaičiuje šalių, suprantamas faktas, dėl ko užfiksuoti tokie rekordiniai kiekiai.

Kad ir kokie žavintys šie skaičiai būtų, Samsung kompanijai nepavyksta priartėti prie stipraus konkurento – Apple kompanijos rečiau, bet dar skambiau išleidžiamo iPhone flagmano. Pristatant naują iPhone modelį, įspūdingi skaičiai renkami jau per pirmą pardavimų savaitgalį, kur, kaip pavyzdys iPhone 5S buvo parduota 9 milijonai.

Žvelgiant į bendrą statistiką, kiekvienas Galaxy serijos modelio išleidimas Samsung kompanijai buvo pakankamai sėkmingas ir pasiekiantis 25 milijonų vienetų pardavimus per žemiau pateikiamus laikotarpius:

Galaxy S – 10 mėnesių;

Galaxy S2 – 5 mėnesiai;

Galaxy S3 – 50 dienų;

Galaxy S4 – 27 dienos;

 

Samsung Galaxy S5 pristatymas.

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.