Navfree

2

    Nemokama, pasižyminti paprastu valdymu Navfree GPS programinė įranga tinkanti visiems androidams ir nereikalaujanti Root!
    Atvaizduojant maršrutą ši GPS programinė įranga palaiko ryšį tik su palydovu, todėl išmaniajame internetas naudojamas, tik vienkartiniam žemėlapių atsisiuntimui ar atnaujinimui.
    Keliaujantiems už sienos, prieš kelionę reikėtų numatyti šalis ar miestus pro kuriuos vyksite ir iš anksto atsisiųsti reikiamus žemėlapius. Savaime suprantama, tą galima padaryti ir kelionės metu, tačiau bus naudojamas mobilus internetas, kurio įkainiai užsienyje yra nepalyginamai didesni. Kitu atveju, ieškoti nemokamos wifi zonos.
    Pasirinkus šalį, atsiunčiami būtent tos šalies žemėlapiai, todėl Navfree neužima išskirtinai didesnės laisvos vietos telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Tiesa, su konkrečių adresų paieška kiek sunkiau. Programa dažnai jų neranda arba negali nustatyti, todėl rekomenduojama reikiamą adresą pažymėti naršant pačiame žemėlapyje. Maršrutas apskaičiuojamas akimirksniu.
    Galima rinktis ir pėsčiojo rėžimą, kuris puikiai pasitarnauja einant link konkretaus namo ar ieškant žymios lankytinos vietos. Savo koordinatėmis lengva pasidalinti socialiniame tinkle arba trumpąja žinute su draugais.
    Naudojant Navfree, kelionės metu tiesiogiai per programos meniu paprasta valdyti ir išmaniajame turimą muziką. Esant poreikiui, greito valdymo mygtukais patogu pereiti prie sekančios dainos ar ją sustabdyti.

Navfree3 Navfreelt Navfree1

Atsisiųsti

Dalintis

2 komentarai

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.