iGO Navigation

3

Džiaugiamės galėdami pristatyti naujausios kartos iGO navigaciją, suderinamą su visais Android įrenginiais. Nauja versija įgavo ir naują, dar patrauklesnę išvaizdą. Tačiau daugiausiai dėmesio patraukia puikiai išdirbta vartotojo sąsaja (UI), vos keliais prisilietimais leidžianti lengvai ir greitai pasiekti visas būtiniausias funkcijas. Lyginant su ankstesnėmis iGO Primo ar iGO My Way versijomis, ši ženkliai operatyvesnė ir stabiliau veikianti.

iGO Navigation yra varoma to paties, praktikoje patikrinto iGO funkcinio variklio, atsakingo už sklandaus ryšio palaikymą su palydovais. Kaip jau dauguma žinote, dėl tiesiogiai į androidą atsiunčiamų žemėlapių šį navigacijai veikia nepriklausomai nuo interneto ryšio. Tai leidžia daug sutaupyti keliaujant po užsienio šalis.
Vis gi yra viena funkcija, kuri veikia tik naudojant mobilius duomenis, tai automobilių spūsčių tiesioginis atvaizdavimas. Ši statistika pateikiama realiu laiku, remiantis visais mobiliais įrenginiais, besinaudojančiais internetu ar turinčiais aktyvią vietos nustatymo funkciją. Gatvės ar greitkeliai kuriuose aptinkama daugiausiai transporto, žymimi raudonai. Tą dažniausiai pastebėsite piko metu, ypatingai prie didžiųjų sankryžų.
Tuo tarpu žalia spalva atvaizduojami laisvi keliai, per kuriuos nukreipus maršrutą galima sutaupyti nemažai laiko.
Kaip jau įprasta, iGO turi greičio kamerų perspėjimo funkciją, padedančią išvengti brangių nuotraukų. Taip pat palaiko 3D pastatų atvaizdavimą žemėlapyje. Tačiau šiai funkcijai pilnai išvystyti reikia ne vienų metų, todėl kol kas pateikiami tik gerai žinomi ir didžiausi pastatai, esantys šalies sostinėje.

Naujausia iGO versija yra mokama, todėl turi 7 dienų bandomąjį laikotarpį, leidžiantį įvertinti aplikacijos funkcionalumą ir patikimumą. Įsigijus aplikaciją, visi tiesiogiai gamintojo pateikiami žemėlapių atnaujinimai tampa prieinami vienu paspaudimu.
Kalbant apie kainą, ji priklauso nuo reikiamos šalies žemėlapių, todėl svyruoja nuo 19 iki 29€.
Pastebėjome, kad net ir įsigijus aplikaciją, žemėlapių valdymo skiltyje galimi tik 2015-tų metų 3-ojo ketvirčio žemėlapiai. Ir tai yra labai sena jų versiją. Kodėl? Į šį klausimą turėtų atsakyti vengrų kompanija, sukūrusi ir prižiūrinti iGO programą. Juo labiau, kai tokios aplikacijos kaip Sygic ar Navigon Europe turi naujausius, 2016-tų 3-ojo ketvirčio žemėlapius.

Šalys:
Palaikoma daugiau kaip 100 šalių, įskaitant JAV, Kanada, Meksiką, Braziliją, Argentiną, Vokietiją, Italiją, Lietuvą, Prancūziją, Australiją, Rusiją, Turkiją ir kitas.

Kalbos:
Anglų, bulgarų, čekų, danų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, italų, latvių, lietuvių, lenkų, norvegų, portugalų, rumunų, rusų, slovakų, ispanų, švedų, turkų, ukrainiečių.

Balsinės kalbos:
Anglų, afrikiečių, čekų, danų, olandų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, italų, japonų, korėjiečių, latvių, lietuvių, lenkų, norvegų, portugalų, rumunų, rusų, slovakų, slovėnų, ispanų, švedų, turkų, tailandiečių, ukrainiečių, vengrų.

iGO Navigation

8.4 Gerai

Naujoji iGO versija sulaukė daug gerų atsiliepimų dėl savo modernios išvaizdos ir ženkliai palengvinto valdymo. Prie visų turėtų funkcijų, aplikacija buvo papildyta dar viena išskirtinai patogia paslauga. Tai automobilių spūsčių atvaizdavimas žemėlapyje, leidžiantis piko metu kelyje užtrukti mažiau.
Naujos kartos iGO yra mokama, tačiau lyginant su kitomis panašiomis aplikacijomis, ji prieinama už gana protingą kainą. Nepaisant to, kūrėjai turėtų labiau rūpintis savalaikiu žemėlapių atnaujinimu.

  • Dizainas 10
  • Žemėlapių atvaizdavimas ir detalumas 8
  • Žemėlapių atnaujinimas 2
  • Lankytinos svarbios vietos (POI) 9
  • Greičio kameros 9
  • Kalbos 10
  • Balsinės kalbos 10
  • Kaina 9
Dalintis

3 komentarai

Palikti atsakymą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.