SIM kortelės iškirpimas į MicroSIM arba NanoSIM

0

    SIM kortelę nemokamai gali iškirpti bet kurio mobilaus operatoriaus biure, tačiau būna situacijų, kai SIM kortelę kirpti tenka patiems. Ir tokiu atveju, jau geriau tą daryti teisingai, nes kitaip galima ją lengvai pažeisti ir netekti visų joje saugomų adresatų.
    Viskas paprasta jei po ranka yra kita Micro arba Nano SIM, kurią galima būtų panaudoti kaip pavyzdį reikiamam dydžiui. Kai tokios nėra, tikrai nerekomenduojame kirpti iš akies.
    Pateikiame schemą, kurią naudojant galima tiksliai atžymėti kraštines ir reikiamą dydį priklausomai nuo SIM kortelės tipo. Šią instrukciją rekomenduojama atsispausdinti ir norimą iškirpti kortelę dėti ant reikiamų išmatavimų centre. Jei atsispausdinti galimybės nėra, tuomet atsidarius instrukciją pilnam formate, kortelę galima dėti tiesiai ant planšetinio ar nešiojamo kompiuterio ekrano ir taip atžymėti reikiamus išmatavimus. Kairėje pateikti pavyzdžiai iš kokios į kokią kerpama, todėl nesuklysite. Nors pagrindiniai SIM smegenys yra pačiame kontaktų centre (schemos 4-as punktas dešinėje), vis tiek nerekomenduojama pažeisti net ir mikroschemos kraštinių.

SIM cut

Dalintis

Palikti atsakymą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.