Kaip microSD atminties kortelę paversti integruota vidine atmintim?

11

    Ši informacija turėtų būti aktuali turintiems senesnio modelio androidus su itin maža vidine atmintim. Dauguma vartotojų susiduria su greitai užsipildančia vidine įrenginio integruota atmintim, kurią tenka atlaisvinti patiems perkeliant įdiegtas aplikacijas ar kitokio turinio informaciją į telefone ar planšetiniame kompiuteryje naudojamą microSD atminties kortelę. Reikia atkreipti dėmesį, kad ne visos programos ar žaidimai leidžiasi iškeliami į microSD, kas neišvengiamai apkrauna vidinę atmintį.
    Pateikiame sprendimą, kurio dėka telefono ar planšetinio kompiuterio vidinė integruota atmintis gali būti sujungta kartu su microSD atminties kortele. To pasekoje įrenginys kombinuotą talpą naudos kaip vieną bendrą integruotą atmintį, todėl nepriekaištaus dėl perpildytos (dažnai vos ir po 150mb esamos vidinės atminties), išlaikys programinės įrangos operatyvumą ir stabilų veikimą.

Pastaba: Visą įrenginyje esančią asmeninę informaciją (tokia kaip adresatai, foto, video, sms ir pan) saugumo sumetimais rekomenduojama išsaugoti savo PC, nors ir ji nebus pakeista ar ištrinta.

Prieš pradedant turi būti:
– Androidas programiškai nulaužtas (Root)
– Įkrautas ne mažiau kaip 70%

Viską darom taip:
1. Atsisiunčiam ir įdiegiam External 2 internal aplikaciją.
2. Paleidžiam aplikaciją ir renkamės Settings.
3. Įsitikinam, kad Send rescan ir Use per default pažymėta.
4. Toliau spaudžiam ant The ext. sdcard device access
5. Kaip pavyzdys, matysim microSD kortelės jungties adresą /dev/block/vold/179:49 su panašiais skaičiais, priklausomai nuo modelio ir programinės įrangos versijos.
6. Pasižymim arba įsimenam galutinius skaičius, šiuo atveju 179:49
7. Spaudžiam Cancel, kad uždaryti langą ir toliau renkamės View the different devices.
8. Einam į apačią ir surandam minėtą adresą /dev/block/vold/ tik šį kartą su kitokių skaičių seka, kaip pavyzdys /dev/block/vold/179:1
9. Žemiau jo matom greičiausiai identišką seką. Kitais atvejais, gali skirtis tik galutiniai skaičiai.
10. Pasižymim ar įsimenam galutinę skaičių seką, kaip pavyzdyje 179:1 ir juos įrašom į 4-am punkte minėtą vietą. Šiuo atveju vietoj /dev/block/vold/179:49 turėtų būti /dev/block/vold/179:1
11. Pakeitus įrašą spaudžiam OK ir išeinam į programos pradinį meniu.
12. Spaudžiam External>Internal* ir kelias minutes palaukiam, kol microSD atmintis bus paversta telefono vidine atmintim.

Ar viskas sėkmingai pavyko, galima įsitikinti nustatymuose patikrinus laisvos atminties būklę.

 Video tutorialas:

Dalintis

11 komentarų

 1. Sveiki viskas kaip ir pavyksta tik kai bandau patikrinti atminties bukle ,paraso kad skaiciuoja ir tai vyksta labai ilgai ir stoja visos kitos programos .Bandziau laukti virs valandos niekas nepasikeite vis skaiciamo tai neislaukus restartavau telefa .Ijungus tel. atmintis liko kaip ansciau kas netaip???

  0

  0
 2. Atlikus viska pagal sita gida. Spaudziu nustatymai>saugykla>laisvos vietos 7.40GB
  Spaudziu nustatymai>programos (cia rodo tik 1.3GB laisva) sena vidine telefono atminti.
  O siunciama aplikacija tikrai nereikalauja daugiau nei 7gb 🙂

  0

  0
 3. Sveiki. Viskas pavyko palei sita gida, atmintis padidejo. Tik problema ta, kad siunciant is google play vistiek 7ismeta, kad truksta atminties. Ka tokiu atveju daryti? Tel Lg optimus L7 II

  0

  0
  • Sveikas Alenai,

   O kiek MB reikalauja siunčiama aplikacija ir kiek rodoma laisvos telefone? Įsivertink ir tai, kad atsiunčiamos aplikacijos reikalaujama laisva vieta turėtų būti kiek didesnė dėl išpakavimo ir įdiegimo.

   0

   0

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.