X-Note ROM sukurta Galaxy S5 modeliui

1

    X-Note modifikuota programinė įranga yra pripažinta kaip viena stabiliausių ir patikimiausių. Mėgstantys savo telefoną padaryti programiškai stilingu ir ženkliai našesniu, X-Note programinę platformą įvertino puikiais atsiliepimais. Ir visa tai dėl vizuoliai matomo grafinio kruopštumo, jaučiamos protingai išdėstytų meniu pasirinkimų sekos, padedančios vartotojui taupyti laiką išmaniajame vykdant įvairias funkcijas.

X-Note

X-Note programinės įrangos video apžvalga:

Pastaba: Atliekant žemiau aprašomą programinės įrangos įdiegimą visa informacija esanti telefono vidinėje atmintyje bus ištrinta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC.
Informacija esanti SD atminties kortelėje nebus ištrinta.

– Telefonas turi būti įkrautas ne mažiau kaip 80%.
– Telefonas turi būti programiškai nulaužtas (Root). Kaip tą padaryti aprašoma čia.

Viską darome taip:
1. Atsisiunčiam X-Note programinę įrangą į savo PC.
2. Pajungiam Galaxy S5 prie PC per USB.
3. Patalpinam atsisiųstą X-Note modifikuotos programinės įrangos instaliacinį failą X-Note_S5_Aroma_Build_1.1_NCF_Public.zip į telefono SD atminties kortelę.
4. Išjungiam Galaxy ir atjungiam nuo USB.
5. Užkraunam Galaxy S5 į ClockworkMod Recovery būklę: paspaudžiam ir laikom garso padidinimo (+) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką taip palaikydami ~5 sekundes. Išvydus meniu mygtukus atleidžiam. Galaxy S4 Recovery

6. Einam wipe data/factory reset ir patvirtinam įjungimo mygtuku ar prisilietimu. CWM Recovery

7. Toliau renkamės wipe cache partition. CWM Recovery1

8. Tada einam į advanced/wipe dalvik cache ir patvirtinam pasirinkimą. CWM Recovery2
9. Gryžtam į pagrindinį meniu, renkamės install zip from SD card/choose zip from sdcard ir garso valdymo mygtuku nukeliaujame iki įkelto į sdcard katalogą X-Note_S5_Aroma_Build_1.1_NCF_Public.zip failo.

10. Patvirtinam pasirinkimą ir sulaukiam kol X-Note modifikuota programinė įranga bus įdiegta. Po instaliacijos gryžtam +++++Go Back+++++ į pagrindinį meniu ir renkamės reboot system now, kad perkrauti telefoną. CWM Recovery3

Pirmas programinis užsikrovimas gali užtrukti iki 5 min, todėl turėkite kantrybės.

Sveikiname, Jūs turite X-Note modifikuotą programinę įrangą Samsung Galaxy S5 telefone!

Dalintis

Komentarų: 1

  1. Sveiki, o irašius šią programinę įranga, galimybė perašyti vėl į gamyklinę (liolipop) imanoma? ar labai sudėtinga tą padaryti?

    0

    0

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.