Samsung Galaxy S5 programinis nulaužimas (Root) naudojant Odin3

38

    Šis nulaužimas yra universalus ir tinka bet kuriam Galaxy S5 modeliui su KitKat 4.4.2 programine įranga.
Programinis nulaužimas neištrins įrenginio atminties SD kortelėje esančios asmeninės informacijos, tačiau vis tiek yra rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC. Pačio telefono vidinėje atmintyje esanti informacija bus ištrinta.

Prieš pradedant:
– Telefonas turi būti įkrautas ne mažiau kaip 80%.
– Išjungta Kies programa esanti PC. Ji turėtų būti visiškai išjungta, kad netrukdytų ODIN programos darbui.

Pastaba: atliekant žemiau aprašomą programinės įrangos nulaužimą įrenginys netenka gamintojo garantijos.

Mums reikės:
1. Samsung USB draiverių instaliuotų PC. Jei turim įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra PC. Jei Kies neturim, siunčiamės draiverius iš čia.
2. CF-Auto-Root programinio įrankio. Jį atsisiunčiam į savo PC.
Turintiems ne Europos rinkai skirtą modelį, renkamės iš žemiau esančiu priklausomai nuo modelio versijos:
Telefone modelis nurodomas Settings/About phone/Model number
Galaxy S5 (SM-G900H)
Galaxy S5 (SM-G900I)
Galaxy S5 (SM-G900L)
Galaxy S5 (SM-G900M)
Galaxy S5 (SM-G900RT)
Galaxy S5 (SM-G900T)
Galaxy S5 (SM-G900P)
Galaxy S5 (SM-G900T1)
Galaxy S5 (SM-G900W8)
3. ODIN3 nulaužimo platformos savo PC.

Viską darom taip:
1. Telefone einam Settings/About phone ir spaudinėjam Build number užrašą iki kol išvysim pranešimą, kad suteiktos Developer privilegijos.
2 Toliau Galaxy S5 renkamės Settings/Developer Options ir pažymim USB Debugging punktą.
3. Išjungiam Samsung Galaxy S5.
4. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso patylinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning! pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką. Galaxy S5 download
5. Paleidžiam atsisiųstą į PC ODIN programą ir pajungiam telefoną prie PC per USB laidą.
6. Jeigu viską atlikom teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti geltonai, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkim kantrybės. ODIN I9505 root
7. ODIN programoje pažymime Auto Reboot ir F. Reset Time langelius. Viskas turėtų atrodyti maždaug taip: root-odin
8. ODIN programoje spaudžiam PDA ir pasirenkam atsisiųstą bei išpakuotą CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f failą.
9. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol viskas bus įdiegta. Tai užtrunka iki kelių minučių.
10. Po įdiegimo telefonas automatiškai persikraus į Recovery būklę ir užbaigs procesą.
11. Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. ODIN galaxy s4 pass
12. Telefonui pilnai užsikrovus, atjungiam nuo USB.

Sveikiname sėkmingai programiškai nulaužus savo Samsung Galaxy S5!

Dalintis

38 komentarai

  • Sveikas,

   IMEI perrašymui įprastai reikalinga speciali įranga, bet buvę atvejų, kai tą pavyko padaryti ir be jos.
   Pats procesas nėra lengvas ir nesusidūrusiems su programinės įrangos telefone perrašymu, griežtai nerekomenduojamas.

   0

   0
 1. Sveiki! O kokia situacija su G900a nulaužimu? Jo nėra sąraše, o interneto platybėse rašo, kad AT&T yra jį visai užblokavę. Ar įmanoma jį nulaužti? Ir gauti atnaujinimus į 6.0 atnaujinimą? Ačiū!

  0

  0
 2. sveiki, turiu samsung galaxy j5 sm-j500fn ir jis yra uzblokuotas nepriima nei vienos sim korteles ka reiketu daryti gal galite patarti nesinori ismesti tik ka nauja …

  0

  0
  • Labas Karole,

   Reikėtų keisti IMEI. Čia daug reikalų ir gana rizikinga nenusimanančiam. Mes tokius darbus atliekam Kaune. Jei reikia, susisiek nurodytais kontaktais.

   0

   0
 3. Sveiki. Turiu s5 (g900l) skirta korejos rinkai. Gal galetumete patarti ka reiketu daryti norint tureti kad butu international. ?

  0

  0
  • Sveikas Danai,

   Visada galim patart. Reikėtų per ODIN perrašyti softą į bet kurią international versiją. Čia rasi visas programinės įrangos versijas pagal pasirinktą modelį.

   0

   0
 4. Laba diena, noriu padekoti už Jūsų didelius ir labai reikalingus darbus, ačiu JUMS. Idiegiau į savo samsund galaxy S5 SM-G900[klonas] Tom Tom navigacija, veikia puikiai.,o IGO be Rot nepasileidžia-prašau patarkite kuri root programa tiktu šiam modeliui. Procesorius MTK6572, 2.6 Ghz, keturiu branduolių,Adreno[TM]330

  0

  0
  • Sveikas Valdai,

   Dėkojam už gerą žodį 😉
   Reikia daugiau duomenų apie tavo kloną. Gal yra koks konkretus modelio numeris? Kokia android operacinės versija?

   0

   0
 5. Sveiki, norečiau atrišti savo samsung S5 G900F, bet kaip matau tokio telefono modelio pas jus nėra, ka galėtumėt pasiulyti vietoj šito?

  0

  0
  • Sveikas Ignai,

   Šiame straipsnyje būtent apie jo programinį nulaužimą ir rašome. Kaip matai 2-am punkte visi sekantys S5 serijos modeliai ir jiems reikalingi programiniai įrankiai pateikiami atskirai.

   0

   0
 6. Samsung s5, po atnaujinimo iki android 5, gavo bjauru fona(zalias,baltas),klaviatura,zurnalai,adresatai. Ar imanoma ta fona pakeisti?

  0

  0
    • Visą procesą aprašyti ir pateikti yra pakankamai sunku, nes didžioji dalis veiksmų vyksta programinės analizės formoj stebint kiekvieno užduoto proceso grįžtama veiksmą ir atitinkamai reaguojant į gaunamą informaciją. Kadangi kiekvienas modelis turi savo seriją, modemo tipą, kernel kodinį failą, nėra vienos formulės tinkančios visiem, net ir tos pačios serijos telefonam.
     Kiek mes žinom, bendras softo perrašymas atrakindavo pirmuosius androidus, kai dar pati programinė įranga nebuvo tiek pažengusi su visais saugumo parametrais.

     0

     0
     • O tam uztenka usb kabelio, ar reikia jau kazkokio spec? Nes visdar bandausi visokias programeles,. tai gal veltui?

      0

      0
     • Pakanka USB kabelio, tik žiūrėk, kad originalus būtu, nes turėjom atveju, kai nepraėjo procesai dėl neoriginalaus USB laido.

      0

      0
     • Originalaus USB kabelio, o į kurią jungtį jį jungsi nėra skirtumo. Reikalinga programa pateikta straipsnyje.

      0

      0
     • pas mane SM-G900F priristas prie o2.. Jau visai imanomas nesamones isbandziau, or softus skirtingus kaitaliojau ir rootinau, o man vistiek tas service mode isijungia bent niekas nesikeicia, kad ir ka maigyciau.. kaip pas visus, kai 0011# back q 0000 ir nieko nevyksta ten.. Ar yra kazkoks kitas budas?

      0

      0
     • Tai jis pas tave pririštas prie O2? Juk programinės įrangos nulaužimas ir telefono atrišimas nuo operatoriaus yra 2 skirtingi dalykai. Tau nepadės joks programinės įrangos perrašymas jei jis pririštas ir jį nori atsirišt. Ten jau seka visai kiti metodai 😉

      0

      0
     • Su visais kitais tel. viskas bent per pora dienų gaudavosi.. O čia kaip kažkoks iššūkis. Gal linka koki galėtum duoti, kur tas atrakinimo būdas paaiškintas? Ar tu čia pats išradai? Blogiausiu atveju, kiek kainuotu? Jei tu man ji atrištum ir kuriam mieste?

      0

      0
     • Patiko man tavo išsireiškimas dėl iššūkio.. 😀 Turiu nuliūdint tave, pats esu nemažai laiko praleidęs bandydamas programiniu būdu atrakint ne vieną Samsung modelį, bet esmė labai paprasta. Programavimas ir nulaužimai tam nepadeda ir jie nuo operatoriaus įrenginio neatrakina. Tau reikia išleist ~150$ už specialų boxą kuris atlieka daugybę funkcijų. Arba nunešt į artimiausią telefonų taisyklos punktą, kur ir kokį negaliu atsakyt, pačiam neteko.
      Pažiūrėk video kaip viskas darosi ir nebegaišk daugiau tuščiai laiko. youtube.com/watch?v=y-3Ytrb4FS8

      0

      0
  • Sveikas Deivydai,

   Atsisiuntimo būklė yra kiekvienam Samsung modelyje ir užkraunama iš esmės tokia pačia kombinacija. Bandyk ir tau pavyks 😉

   0

   0

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.