Top 5 geriausiai vertinami launčeriai

0

Google Now Launcher

Sukurtas taip, kad visos paieškos internete taptų operatyvesnės ir lengviau pasiekiamos.
Viršuje pagrindinio ekrano esanti Google paieškos juosta puikiai pasitarnauja greitoms paieškoms atlikti, kurias galima įvesti keliais būdais: rašant arba diktuojant norimą tekstą. Ši juosta slenka per visus sekančius ekranus, todėl visuomet yra paranki.
Uždėjus ir palaikius pirštą ant pagrindinio (Home) mygtuko, vartotojas nukeliamas į aplikacijų sąrašo paiešką. Tokio tipo paieška dažnai pasitarnauja, kai telefone iš turimos gausos, reikia surasti tą vienintelę aplikaciją. Sąrašo viršuje esanti skiltis automatiškai išdėlioja paskutiniu metu dažniausiai naudotas programas, taip jos tampa greičiau pasiekiamos.
Google Now launčerio ikonos kiek didesnės nei standartiškai esame įpratę matyti. Todėl jos patogesnės valdymo atžvilgiu. Stebina ir tai, kad jų telpa net 6-os vienoje eilėje. Akivaizdu, kad visa tai įmanoma dėka teisingai parinkto atstumo tarp pačių aplikacijų.
Pasigedome tik vartotojui patogių modifikacijų. Kaip pavyzdžiui: aplikacijų sąraše esančio fono spalvos pakeitimo, ar galimybės pašalinti ekrano viršuje esančią paieškos juostą. Šios detalės gali dažnai neatitikti pasirinktos ekrano temos. Nors greičiausiai ne visi įžvelgsime tai kaip trūkumą.
Visumoje, tai paprastas naudoti, greitas ir sklandžiai veikiantis launčeris. Jis prisitaiko prie bet kokio ekrano, todėl puikiai tinka tiek telefonui, tiek planšetiniam kompiuteriui.

Google Now Launcher Google Now Launcher1 Google Now Launcher2 Google Now Launcher3 Google Now Launcher4 Google Now Launcher5
Google Now Launcher


 Action Launcher 3

Iš pirmos pažiūros, šis launčeris labai panašus ir Google Now. Tačiau, po pirmų naudojimo minučių išryškėja esminiai skirtumai.
Slenkant pirštu nuo pagrindinio ekrano kairės, ištraukiamas visas turimų aplikacijų sąrašas. Tam, kad būtų lengviau orientuotis, jis pateikiamas abėcėlės tvarka. Slenkant pirštu nuo pagrindinio ekrano dešinės pusės, atsiveria laisva vieta mėgstamiausioms ir dažniausiai naudojamoms aplikacijoms susidėti. Reikia pastebėti, kad patogumo atžvilgiu tai labai genialus sprendimas.
Dar viena džiuginanti naujovė, tai greitos peržiūros ir papildomų funkcijų prieiga ties kiekviena aplikacija. Pavyzdžiui, sulaukus žinutės ir brūkštelėjus pirštu į viršų nuo SMS aplikacijos, išskleidžiamas pastaruoju metu gautų žinučių greitos peržiūros langas. Tą patį padarius su kameros aplikacija, išskleidžiama prožektoriaus funkcija ir pan.
Šis launčeris turi galybę parametrų, leidžiančių keisti ne tik jo vaizdą ar stilių, bet ir pačių aplikacijų ikonas.

Action Launcher 3


Smart Launcher 3

Inovatyvus launčeris išsiskiriantis savo unikaliu dizainu ir vizualizacija. Savyje turi gausų nemokamų temų ir ikonų asortimento pasirinkimą, kuris leidžia keisti bendrą vaizdą pagal individualų poreikį.
Pradiniame ekrane aplikacijos pateikiamos viename rate besijungiančių burbulų stiliuje. Kiekviena aplikacija gali turėti kelias funkcijas. Pavyzdžiui, palietus skambučio ikoną vieną kartą, patenkama į skambučių registrą. Palietus 2 kartus, atidaromas adresatų sąrašas. Kiekvienai rate esančiai aplikacijai vartotojas gali priskirti kelias skirtingas funkcijas.
Pagrindinį ekraną sudarantį burbulų rinkinį galima papildyti į jį įtraukiant daugiau aplikacijų. Taip jų ratas praplečiamas.
Telefone bendras aplikacijų sąrašas skirstomas į kategorijas, kas leidžia greičiau orientuotis ieškant rečiau naudojamų programų. Jei aplikacija netinka priskirtai kategorijai, ją galima laisvai perkelti.
Smart Launcher 3 reaguoja į androido pavertimą ir lengvai prisitaiko prie horizontalaus ekrano. Tai dar viena išskirtinė šio launčerio funkcija.

Smart Launcher 3Smart Launcher 32Smart Launcher 34 Smart Launcher 33 Smart Launcher 31
Smart Launcher 3


ZenUI Launcher

Vienas lanksčiausių ir plačiausiai modifikuojamų launčerių. Pasižymintis gausybe įvairių nustatymų, patenkinančių net ir išrankiausio vartotojo poreikius.
Jis leidžia keisti tiek pagrindinius vizualizacijos ir išdėstymo nustatymus, tiek smulkius teksto šrifto ir dydžio parametrus. Dėka tokio didelio galimų pasirinkimų asortimento, išmaniajame galima susikurti visiškai unikalią virtualią aplinką.
Mėgstantiems pagrindiniame ekrane talpinti daug aplikacijų, tikrai patiks katalogo funkcija, veikianti tokiu pačiu principu kaip ir bet kuriame kompiuteryje.
ZenUI launčeris taip pat turi integruotus saugumo standartus. Juo galima užrakinti prieigą prie tam tikrų aplikacijų arba jas visiškai paslėpti, taip apsaugant asmeninę informaciją.
Visumoje, tai patikimas ir ypatingai lankstus launčeris, suteikiantis daugiau galios bet kuriam androidui.

ZenUI Launcher


GO Launcher

GO Launcher pasižymi lengvumu, įrenginio apkrovimo atžvilgiu ir yra paprastas naudoti nepriklausomai nuo vartotojo amžiaus. Šiame launčeryje pateikiami 25 gražios animacijos efektai, varomi integruoto 3D grafinio varikliuko. Pasirinkus rotacijos efektą, slenkant per ekraną sukuriamas tūrinis vaizdas, leidžiantis vienu metu matyti keliuose ekranuose laikomas programas. GO Launcher teigia, kad kiekvienas vartotojas savo įrenginyje gali susikurti unikalią aplinką, pasirenkant iš daugiau kaip 10000 palaikomų temų.
Pagrindinis valdymo meniu pasiekiamas braukiant pirštu į viršų. Pasirinkus Add/Apps skiltį, vienu prisilietimu lengva pridėti norimas aplikacijas ar visą katalogą į bet kurį iš turimų ekranų, kuo nepasižymi kiti launčeriai.
Aplikacijas leidžiama susidėti į katalogus, kas padeda sutaupyti vietos pagrindiniame ekrane.
Savo telefone mėgstantiems išlaikyti privatumą, patiks pavienių aplikacijų užrakto funkcija. Juk būna atvejų, kai draugai panaršo ten kur visai neturėtų…
GO Launcher pateikiamas su daugybe įvairių parametrų, todėl yra lengvai priderinamas bet kokiam androidui.

GO launcher

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.