Top 3 GIF kūrimo aplikacijos

0

5s GIF

Lengvai valdoma aplikacija, kuri leis greitai sukurti animaciją panaudojant telefone esančias nuotraukas ar video medžiagą. 5s GIF taip pat leidžia naršyti ir rinktis iš plačios, kas dieną vartotojų papildomos duomenų bazės „Giphy“. Lyginant su kitomis, ši aplikacija turi vieną gerai vertinamą savybę. Jį leidžia sujungti keletą GIF failų į vieną, taip sukuriant kiek ilgesnę, vientisą animaciją.
Kiekvieno vartotojo kuriamas GIF gali tapti išskirtinis ar linksmesnis panaudojant teksto prierašo galimybę ir pateikiamus stikerius. Animacijos kūrimui užbaigti belieka parinkti veiksmą atitinkantį peržiūros greitį ir išsaugotas GIF paruoštas dalintis su draugais.


5s GIF


GifBoom

Dar viena puikiai vertinama aplikacija, leidžianti išreikšti save judesy. Ši veikia kiek kitaip nei visos, ji kuria GIF animaciją naudojant telefono kamerą. Tai reiškią, kad kamera naudojama fiksuoti tiesioginį vaizdą ir jį iškart konvertuoti į GIF formatą. Belieka parinkti norimą atvaizdavimo greitį ir GIF paruoštas.
GifBoom siūlo rinktis iš 60 skirtingai spalvotų ir žaismingų rėmelių. Beje, po paskutinio atnaujinimo aplikacijoje atsirado galimybė savo animacijai panaudoti muzikos foną. Kol kas tuo negali pasigirti jokia kita GIF kūrimo programėlė.
Visi vartotojai kviečiami prisijungti prie galingo gifboom.com projekto, kur savo darbus leidžiama talpinti kompanijos sukurtame tinklapyje ir sulaukti kitų GIF kūrėjų atsiliepimų bei įvertinimų.


GifBoom


Gif Maker

Ypatingai lengva naudoti ir draugiška bet kokiam vartotojui aplikacija, turinti tik būtiniausius reikiamus nustatymus. Su Gif Maker animaciją įmanoma sukurti keliais būdais: vaizdui fiksuoti naudojant telefono kamerą arba pasirenkant jau turimas išsaugotas nuotraukas. Naudojant kamerą, tam pačiam ekrane atsiveria visi būtiniausi valdymo mygtukai. Jų pagalba galima nustatyti įrašo trukmės laikmatį, įjungti arba išjungti blykstę bei persijungti vaizdą į priekinę kamerą.
GIF animacijos sukūrimui leidžiama panaudoti nuo 10 iki 50 nuotraukų arba nuo 5 iki 25 sekundžių trukmės video įrašą.


Gif Maker

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.