Offeríno – akcijos ir nuolaidos

0

Offeríno – Lietuvos didžiųjų prekybos centrų akcijų programėlė skirta žmonėms, kurie nori sutaupyti laiko ir pinigų kasdienių apsipirkimų metu. Vietoje to, kad vartytumėte prekybos centrų leidinius ar lankytumėtės pavieniuose jų tinklalapiuose, Offerino aplikacija automatiškai, pagal nuolaidos dydį pateikia surikiuotą prekių sąrašą, taip palengvindama norimą prekių paiešką ir sutaupydama dalį jūsų laiko. Paieškos funkcija puikiai pasitarnauja kai reikia surasti pavienius produktus ir jų kainas. Norimas prekes ir pasiūlymus lengva filtruoti pagal kategoriją ar prekybos centrą. Pažymėjus savo lankomus prekybos centrus vieną kartą – daugiau to daryti nereikės, nes kaskart atsidarius aplikaciją matysite tik jums aktualias nuolaidas.
Kiekvieną akciją leidžiama pažymėti ir taip pridėti į atskirą sąrašą “Mano akcijos”. Tai greitosios prieigos skiltis, sauganti patikusias ir jums naudingas akcijas.
Offeríno nereikalauja registracijos ir neprašo jokių specialių papildomų leidimų. Atsisiuntus aplikaciją, tūkstančiai nuolaidų pateikiama tiesiogiai telefono ekrane.

Atsisiųsti

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.