Android įrenginio valdymas per Google Chrome

0

Plačiai žinoma naršyklė Google Chrome pagaliau oficialiai paskelbė iki tol tik Android kūrėjų naudotą, bei jų pačių sukurtą įrenginio valdymo įrankį, vadinamą Vysor.
Vysor programa įdiegiama kaip Chrome papildymas. Android telefoną ar planšetinį prijungus prie kompiuterio per USB laidą, po trumpos sinchronizacijos įrenginio displėjus tampa tiesiogiai matomas kompiuterio ekrane. Kaip ir dirbant su bet kokia įprasta kompiuterio programa, valdymui naudojama klaviatūra ir pelė. Ar jau įsivaizduojate kokiu greičiu galima parašyti SMS ar el. laišką tiesiogiai telefone?
Tais atvejais, kai turimo kompiuterio ekranas jutiminis, liečiant matomą vaizdą telefonas gali būti valdomas tarsi laikant rankoje.

Vysor desktop

Vysor programa yra nemokama. Ji puikiai pasitarnauja, kai dideliai auditorijai reikia pristatyti įvairių aplikacijų ar programų valdymą tiesiogiai per telefoną.
Vienintelė funkcija kurios Vysor nepalaiko, tai Android įrenginio atvaizdavimas bevieliu būdu. Nors ir to negalime laikyti trūkumu, nes bevielė vaizdo transliacija dažnai atsilieka daugiau nei jį atkuriant per laidą. Be to nereikia rūpintis, kad abu įrenginiai būtų prijungti tame pačiame WiFi tinkle.
Pradėti naudotis Vysor yra labai paprasta. Spauskite ant žemiau esančios atsisiuntimo nuorodos ir įdiekite programą į kompiuterį. Vienintelis Vysor reikalavimas, tai telefone ar planšetiniam kompiuteryje suaktyvinta USB Debugging funkcija. Ji aktyvuojama einant į Settings/About phone ir 7x paliečiant Build number kol pasirodys Developer mode has been turned on užrašas. Tada pasirenkant Settings/Developer Options ir įjungiant USB Debugging.

Vysor

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.