3 geriausiai vertinamos Helovyno aplikacijos

0

Ghost In Photo

Puiki aplikacija, kurios dėka galima lengvai išgąsdinti ar nustebinti draugus, tiesiog į norimą nuotrauką įterpiant pasirinktą vaiduoklį. Programėlės naudojimas pakankamai paprastas, pasirinkus norimą redaguoti nuotrauką belieka pasirinkti vieną ar kelis iš pateikiamų vaiduoklių, geriausiai atitinkančių nuotraukos bendrą foną. Kai pasirinkimai atlikti, belieka nustatyti reikiamą dydį ir vaiduoklio nuotraukos ryškumą. Iš praktikos reikia pasakyti, kad kuo blyškesnį paklydusios sielos paveikslėlį įterpsite, tuo realiau jis atrodys pačioje nuotraukoje. Kai viskas atlikta, nuotrauką galima nusiųsti draugui ar tiesiogiai patalpinti į socialinį tinklą.

 

Atsisiųsti


Ghost in your Photos Prank

Dar viena šauni aplikacija leidžianti įterpti įvairius vaiduoklius į pasirinktą nuotrauką. Iš esmės ji daro tą pati ką aukščiau minėta, tik čia rasite daugiau skirtingų vaiduoklių, kurie galbūt labiau tiks tam tikrai nuotraukai. Įterpto vaiduoklio dydis nustatomas įprasta dviejų pirštų kombinacija, kurią naudojate nuotraukos priartinimui ir atitolinimui. Vienintelis įkyrus dalykas kurį pastebėjome, tai gausybė nuolatos iššokančių ir visą ekraną uždengiančių reklamų, kurias tenka dažnai uždarinėti.

 

Atsisiųsti


Ghost Prank Photo Maker

Dar viena gausi įvairiausių vaiduoklių aplikacija, leidžianti išsirinkti labiausiai patikusį ar patikusius ir suderinti su išsaugota nuotrauka. Dar geresniam efektui siūlome pabandyti kelių vaiduoklių kombinaciją, kuri dažnai dera esant keliems asmenims vienoje nuotraukoje. Ši programėlė taip pat turi 3 galimus pasirinkti efektus, padedančius vaiduoklių lipdukus dar labiau suvienodinti su pačia nuotrauka. Lyginant su kitomis, Ghost Prank Photo Maker tikrai neįkyrės reklamomis.

 

Atsisiųsti

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.