Android V6 SuperCharger

0

    Tai naujas variklis išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui! Šis sukurtas išskirtinis programinis kodas leidžia pasirinkti Android variklio galios panaudojimo lygį priklausomai nuo įrenginio techninio našumo ir jo programinio optimizavimo galimybių. Galios skirstomos į sekančius lygmenis: 256, 512, 768 ir 1000 HP. Kiekvienas jų siūlomas kaip rekomenduotinas pagal įrenginio galimybes, tačiau vartotojas gali laisvai pasirinkti ir galingesnio operatyvumo nustatymą. Savaime suprantama, pasirinkimas viršyjantis įrenginio technines galimybes nesuteiks didesnio nei maksimalaus galimo našumo. Programinio kodo misija, veikiantiems procesams priskirti prioritetus ir atlikti laikinosios atminties (RAM) kryptingą paskirstymą, taip užtikrinant ir pastovų laisvos (RAM) atminties likutį. V6 SuperCharger turi daug papildomų funkcijų, tokių kaip esančių sisteminių klaidų ištaisymas (Lag’o panaikinimas), multitask funkcijos paspartinimas, kernel failo analizė ir t.t. Rekomenduojame išbandyti bent pagrindines funkcijas,
o jeigu nepajausite radikalių pokyčių, po kiekvienos atliktos funkcijos programinis kodas rezerve palieka originalius failus, todėl visus atliktus pakeitimus galima atstatyti į prieš tai buvusius bazinius parametrus.

screenshot2012072800453

 

Klientų esminiai pastebėjimai:
– Dingo įrenginio lagas
– Susitvarkė homescreen pastovaus atsinaujinimo bėdos
– Ženkliai padidėjo įrenginio operatyvumas
– Galima filmuoti be jokių menkiausių vaizdo kameros trukčiojimų!

Niekur nerasite video ar detalaus ir nuoseklaus aprašymo kaip tą atlikti. Mes ir vėl pateikiame dar vieną išsamią instrukciją su visais reikiamais failų atsisiuntimo šaltiniais!

 

Pastaba: Atliekant žemiau aprašomą V6 SuperCharger variklio įdiegimą visa informacija esanti telefone (tokia kaip adresatai, foto, video, sms ir pan.) nebus ištrinta ar modifikuota.

 

Prieš pradedant turi būti:
1. Įrenginys programiškai nulaužtas (atliktas Root).
2. Turimos Super vartotojo privilegijos (SuperSU).
3. PC įdiegti USB draiveriai.
4. PC įdiegti ADB draiveriai.
5. Telefono nustatymuose pažymėtas USB Debugging punktas.
6. Telefone nustatymuose pažymėtas Unknown sources punktas.
Tutorialai skiltyje rasite visą su būtinais punktais susijusią informaciją.

Viską darome taip:
1. Į PC atsisiunčiame Ultimatic Jar Patcher įrankį.
2. Pajungiame telefoną prie PC per USB.
3. Išpakuojame atsisiųstą Ultimatic Jar Patcher ir paleidžiame ultimatic_jar_patcher_adb failą.
4. Sekame nurodymus kelis kartus patvirtindami enter.
5. Po visų atliktų automatinių procesų matysime, kad programa prašo įrašyti tolimesnį pasirinkimą, rašome exit ir spaudžiame enter.
6. Į PC atsisiunčiame V6 SuperCharger variklį.
7. Einame į telefono vidinę atmintį ir V6 SuperCharger failą patalpiname į telefono sdcard katalogą, jeigu telefonas turi integruotą vidinę atmintį – į pradinį katalogą.
8. Atjungiame telefoną nuo USB ir į jį atsisiunčiame Script Manager aplikaciją.
9. Per Script Manager aplikaciją nukeliaujame iki įkelto V6 SuperCharger failo, jį paleidžiame pažymėdami SU punktą ir pasirinkdami Run funkciją. Screenshot_2013-11-05-11-54-50
10. Sekame nurodymus ir atliekame pradinius android sistemos sureguliavimo pasirinkimus pagal savo poreikį.
11. Po visų atliktų pirminių pasirinkimų patenkame į pagrindinį meniu kuriame bus matomi 33 punktai. screenshot2012072800452

12. Prieš pasikeičiant variklį rekomenduojame atlikti 18 ir 21 punktus.
12. Atliekant variklio pasirinkimą yra pateikiami rekomenduojami nustatymai pagal įrenginio technines galimybes. Siūlome į juos atsižvelgti renkantis variklio galingumą. screenshot20120728004521
13. Renkamės variklį pagal jo punkto numerį.
14. Po atliktų atnaujinimo darbų pasirenkame 32 punktą.
15. Įrenginys persikraus. Programinis užkrovimas gali užtrukti iki 5 min.

Norint patikrinti ar viską atlikome teisingai, pakartojame 9 punktą. Programiniam kodui kraunantis matysime užrašą SuperCharger Level: 100% SuperCharged!

 

Sveikiname sėkmingai įdiegus naują variklį į savo androidą ir tikimės, kad galios efektas jau jaučiasi!

Nepavyksta? Susisiekite

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.