Android 4.4 KitKat

0

    Kaip jau žinote, Google kompanija Android programinės įrangos versijas mėgsta pavadinti įvairiausiais skanėstais, kaip pvz.: Cupcake (keksas), Donut (spurga), Gingerbread (meduolis) ar IceCream Sandwich (ledų sumuštinis). Taigi, šiandieną pristatome šviežutėlę naują Android programinės įrangos 4.4 versiją pavadinimu KitKat. KitKat šokoladuką greičiausiai esame ragavę visi, tačiau garantuojame, kad jo dar neragavo jūsų androidas!

 Kitkat_voice Kitkat_art Kitkat_multitasking Kitkat_dial-pad Kitkat_callid Kitkat_emoji Kitkat_print

    Žemiau pateikiame esmines naujos Android 4.4 KitKat programinės įrangos specifikacijas:

– Burtažodis „Ok Google“. Tai paieškos balsu funkcijos aktyvavimas. Šio burtažodžio dėka nebereikia liesti ekrano ar spausti mygtukus norint savo androidu atlikti paiešką internete.
– Klausantis muzikos albumo viršelis nuo šiol pateikiamas per visą ekraną.
– Dar paspartinta multitasking’o funkcija
– Nuo šiol adresatai gali būti prioritetiškai rūšiuojami pagal tuos, su kuriais daugiausiai ir dažniausiai kontaktuojate.
– Skambintojo ID paieška. Tai nauja ir išskirtinė funkcija atliekanti nežinomo ar adresatų saraše nesančio numerio paiešką internete kol tas numeris skambina į telefoną. Visa surasta informacija, susijusi su skambinančiuoju numeriu pateikiama ekrane paliekant atsiliepimo arba skambučio atmetimo funkciją.
– Klaviatūra papildyta įvairiom emocijom ir paveikslėliais, kuriuos galima įterpti rašant sms, el. laišką ar tiesiog susirašinejant.
– Galimybė spausdinti dokumentus, printeriui spausdinimo užduotį pateikiant tiesiogiai iš telefono.
– Pilnas Microsoft office dokumentų palaikymas.
– Message Access Profile (MAP) funkcija. Ši naujovė suteikia galimybę automobiliui turinčiam bluetooth sąsają perteikti informacinius pranešimus tiesiai į telefono ekraną.
– Android Device Manager funkcija suteiks galimybę surasti pamestą telefoną ar jo neradus, nuotoliniu būdu sunaikinti visą jame esančią informaciją.
– Telefonu turinčiu (IR) blaster funkciją galima valdyti TV, DVD ar panašius įrenginius valdomus distanciniu pultu.
– Galimybė valdyti baterijos išnaudojimą, aplikacijoms apribojant tam tikras GPS ar interneto funkcijas.

    Patikrinti ar jūsų androidas palaiko naujausią Android KitKat versiją, galite telefone pasirinkdami Settings/About phone/System updates. Jei matote Android 4.4 KitKat pranešimą ir Restart & install pasirinkimą, reiškia galite įdiegti ir mėgautis naujausia Android versija.

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.