Google vertėjas nuo šiol bet kurioje aplikacijoje

0

Kartu su paskutiniu Google Translate atnaujinimu buvo išleista išskirtinė ir labai patogi funkcija, leidžianti pasinaudoti vertėju esant bet kurioje aplikacijoje.

Įprastai aptikus nesuprantamą tekstą, norint sužinoti jo reikšmę, pavienius žodžius ar visą sakinį tekdavo nukopijuoti, tuomet palikti esamą aplikaciją ir eiti į Google Translate, kad gauti norimą vertimą.
Dėka naujai atsiradusios funkcijos dabar viskas paprasčiau. Google vertėjas atsiras čia pat viršutiniame dešiniajame ekrano kampe, kai tik nukopijuosite nesuprantamos kalbos žodį ar sakinį. Paspaudus ant atsiradusios vertėjo ikonos, iššokusiame lange vertimas bus parodomas tą pačią sekundę.
Ši funkcija aktyvuojama Google Translate aplikacijoje pasirenkant Settings/Tap to Translate/Enable Tap to Translate punktą.
Google teigia, kad vertėjo paslaugos funkcija veiks ir nereikalaudama interneto ryšio. Savaime suprantama, tam turi būti atsiųsti naudojamų kalbų paketai, randami aplikacijos nustatymuose.
Šis atnaujinimas dar nebus pasiekęs didžiosios dalies Android vartotojų, todėl norint jau šiandien naudoti pristatytą funkciją, siūlome naujausią Google Translate versiją atsisiųsti ir įsidiegti patiems.

Atsisiųsti

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.