Google klaviatūros 5.0 versija su naujais patobulinimais

0

Prisimenant pirmąsias Google virtualios klaviatūros versijas, dabar veide kyla šypsena. Tuomet piršto plotu paliečiamų mygtukų paklaidos nuspėjimas dar nebuvo taip tiksliai išdirbtas ir renkamam žodyje lengvai įsiveldavo klaidų. Standartinė klaviatūra taip pat nepasižymėjo ir papildomų funkcijų gausa.
Per pastaruosius kelis metus, Google išties pasistengė. Neabejojame, kad Android operacinės sistemos gamintojas atsižvelgė į geriausiai vertinamas patobulintas modifikuotos programinės įrangos versijas (Custom ROM), kurios dažnai būdavo pilnos įprastai negalimų nustatymų ir kitų vartotojui leidžiamų pasirinkti funkcijų.
Vos prieš kelias savaites išleista Google klaviatūros 5.0 versija pagaliau tapo nepriekaištinga. Kartu su ja buvo pristatyti ir nauji patobulinimai. Vienas pagrindinių – pritaikymas valdymui viena ranka.
Aktyvavus šį nustatymą, didesniuose ekranuose klaviatūra paslenkama arčiau pasirinktos kraštinės ir taip lengviau pasiekiama nykščiu. Jos aukštis reguliuojamas tempiant viršutinę dalį į viršų. Google keyboard1
Kitas patogus papildymas – siūlomų žodžių pašalinimas ir sąrašo. Pašalinimo ikona atsiranda palaikius pirštą ant netinkamo žodžio. Panaikinus sakiniui nederantį žodį, laisva vieta paliekama naujam, labiau tinkamam junginiui. Google keyboard2
Norint pašalinti visą žodį, nebereikia tapšnoti per trynimo mygtuką naikinant po vieną simbolį. Pakanka vieną kartą pirštu braukti į kairę nuo delete mygtuko.
Emocijų, simbolių ir skaičių greitas perjungimas klaviatūroje veikia braukiant į kairę ar dešinę pusę tiesiai per space bar (tarpo/atskyrimo) mygtuką.

Kaip jau tapo įprasta, atnaujinimai iš Google pusės juda lėtai, pagal numatytus regionus ir į sąrašą įtrauktus modelius. Kada ir kokius įrenginius šis atnaujinimas pasieks, nenurodoma. Todėl pasirūpinome tuo patys. Žemiau pateikiame atsisiuntimo nuorodas, priklausomai nuo įrenginio turimo procesoriaus.

Google keyboard 5.0 arm64 procesoriams

Google keyboard 5.0 arm procesoriams

Google keyboard 5.0 x86 procesoriams

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.