Kaip surasti pamestą/pavogtą telefoną ir jį apsaugoti?

17

    Dažnai sulaukiame klausimų, ką daryti pametus telefoną ar planšetinį kompiuterį ir kokie turėtų būti sekantys veiksmai jį aptikus. Į visus šiuos klausimus turim vieną paprastą atsakymą – naudoti Google Android Device Manager paslaugą.
Savaime suprantama, telefone iki tol turėtų būti naudotos/naudojamos tokios arba panašios Google paslaugos kaip el. paštas gmail ar kontaktų sinchronizacija ir žinoma, aktyvi vietos nustatymo funkcija. Įprastai telefone esant bent vienai Google prijungtai aktyviai paskyrai telefono vietos nustatymo paslauga pilnai veikia.

Android įrenginiui veikiančiam 4.1 ar aukštesnėj programinėj versijoj vietos nustatymo paslauga aktyvuojama Google Settings/Location/On.

Nustačius įrenginio buvimo vietą nuotoliniu būdu leidžiama:
– Aktyvuoti pastovaus skambėjimo funkciją, kuri padės greičiau aptikti netoliese esantį androidą.
– Užrakinti įrenginį (aktyvuojamas ekrano kodas apsaugantis nuo patekimo į vidinę informaciją)
– Ištrinti visą informaciją esančią androido vidinėje atmintyje (SD atminties kortelėje esanti informacija nesunaikinama)

Android Device Manager

Dalintis

17 komentarų

  1. Sveiki, kaip rasti pamestą telefoną jei matau kad nuo mano paskyros ju buvo atsijungta, (kažks kas jį rado jau naudoja kaip savo) ar įmanoma rasti paskutinę vietą kur buvo prisijungta. ar yra kokia nors įstaiga/svetainė kuri ieško pamesto tel pagal imei. draudimo nera. ne abonentas.

    0

    0
  2. Sveiki.pameciau telefona. Pries 3 val kazkas buvo pries valanda ijunges ir prisijunges prie paskiros..kaip dar galeciau susekti kur yra mano telefonas.aciu.kodu jokiu nebuvo uzdetu kai atrakini

    0

    0

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.