Informacijos perkėlimas tarp skirtingų telefonų

2

    Visos informacijos perkėlimas tarp dviejų skirtingų telefonų dažnai tampa dideliu uždaviniu, ypatingai kai jų programinės įrangos taip pat yra visiškai skirtingos. Pagrindinę informaciją, tokią kaip adresatus, foto ir video medžiagą galima išsaugoti naudojantis plačiai žinomomis debesų sistemomis ir Google paslaugomis. Tačiau SMS, kalendoriaus įrašai, priminimai ir kita informacija dažnai lieka senajame išmaniajame dėl naujam telefonui nepriimtino formato. Kaip pavyzdys, su tokiomis problemomis susiduriama, kai norima perkelti informaciją iš iPhone į Android arba iš Windows į Android telefoną ir atvirkščiai.
    Tokiais atvejais tenka ieškoti tam skirtų mokamų programų. Kadangi tokie atvejai nutinka retai ir už tai mokėti visai nesinori, androidai.lt su savo lankytojais nusprendė visiškai nemokamai pasidalinti viena geriausiai vertinamų programų Wondershare MobileTrans. Ji palaiko daugiau kaip 3500 išmaniųjų ir be informacijos perkėlimo papildomai gali padaryti visos mobiliam įrenginy esančios informacijos atsarginę kopiją tiesiogiai į kompiuterį, bei atstatyti informaciją iš anksčiau darytos atsarginės kopijos, laikomos net ir kitoje programoje.

Prieš pradedant:
• Atkreipkite dėmesį į žemiau pateikiamus programos palaikomus informacijos tipus priklausomai iš kokio į kokį telefoną ji bus perkeliama.
• Jei naudojamas Android telefonas, jame turi būti pažymėtas USB Debugging punktas. Jį rasite nustatymuose.

Untitled

  1. Į PC atsisiunčiam MobileTrans v7.4.6.429 programą ir ją įdiegiam.
  2. Įdėmiai perskaitom Install Notes.txt faile esančią trumpą programos aktyvavimo instrukciją ir ją atliekam.
  3. Paleidę MobileTrans pajungiam abu telefonus prie PC.
  4. Palaukiam kol abiejų išmaniųjų informacija bus pilnai nuskaityta.
  5. Įsitikinam, kad telefonas iš kurio ir telefonas į kurį informacija bus perkeliama yra parinkti tinkama tvarka. Jei ne, sukeičiam juos naudodami programoje esantį Flip mygtuką.
  6. Pažymim informaciją, kurią norėsim perkelt ir spaudžiam Start Transfer mygtuką.
  7. Nesinaudokite nei vienu įrenginiu kol vyksta informacijos perkėlimo procesas.
  8. Procesui pasibaigus galite laisvai naudotis nauju telefonu su jame esančia išsaugota Jums svarbiausia informacija.
Dalintis

2 komentarai

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.