Bootloader

0

      Kodinis failas, kuris yra suaktyvuojamas prieš paleidžiant operacinę programą. Bootloader kodinis failas yra naudojamas labai plačiai ir įvairiuose įrenginiuose pvz: personaliniuose, nešiojamuose, planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir pan.

      Bendrąja prasme Bootloader savyje turi programines instrukcijas nurodančias procesų paleidimo ir naudojimo tvarką Kernel sisteminiam failui.

      Kiekvienas gamintojas skirtingai programinei įrangai priskiria individualią Bootloader versiją priklausomai nuo įrenginio vidinės techninės komplektacijos.

      Kodėl Bootloader užrakintas?

      Dažniausiai Bootloader užrakinamas Android OS platformose. Nors ši operacinė sistema yra atviro kodavimo, gamintojas vartotoją stengiasi išlaikyti gamyklinėje programinės įrangos platformoje. Galima daryti tik prielaidą jog tai daroma komerciniais tikslais, tokiais kaip parduotų gaminių kiekio skaičiavimas ar paslaugų vartojimo statistika.

      Ką duoda Bootloader atrakinimas?

      Kodinio failo atrakinimas programiškai išlaisviną Android įrenginį suteikdamas vartotojui galimybę atlikti įvairaus pobūdžio programines modifikacijas.

      Visą informaciją kaip atlikti Bootloader atrakinimą rasite čia.

     Dėmesio: Atrakinant Bootloader failą įrenginys netenka gamintojo garantijos. Prieš atliekant Bootloader atrakinimą, visą svarbią asmeninę informaciją iš įrenginio rekomenduojama išsaugoti savo kompiuteryje.

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.