Android 5.0 Lollipop bėdos ir sprendimai

0

    Po išleisto Lollipop 5.0 programinio atnaujinimo sulaukėme galybės prašymų padėti bei klausimų, kaip išspręsti atsiradusius telefono veikimo sutrikimus. Buvo atvejų, kai išmanusis ir visai atsisakė veikti po įdiegto atnaujinimo.
    Pradėkime nuo to, kad vartotojas sprendžia pats, diegti siūlomą atnaujinimą ar jo atsisakyti. Atsisakius iškyla sekanti problema, lieka įkyri, ekrano viršutiniame kairiajame kampe rodoma galimo programinio atnaujinimo ikona. Netyčia ant jos paspaudus vartotojas akimirksniu nukeliamas į Lollipop 5.0 versijos atnaujinimo procesą. Taip susidaro vaizdas, kad mus tiesiog verčia įsidiegti tai ko atsisakėme.
    Ką daryti tokiu atveju? Visų pirma, dar neturintiems ar nepasirinkusiems 5.0 atnaujinimo, norint išvengti minėtų programinių sutrikimų, siūlome jo ir nesirinkti. Šią vasarą numatoma 5.1 Lollipop atnaujinimo versija, kurioje žadama, jog visos esančios klaidos bus pilnai pašalintos. Tikimės, kad tada bus galima drąsiai džiaugtis nauja, stabilia ir dar patogesne android aplinka. Kai po Lollipop 5.0 atsisakymo ekrane lieka įkyri minėta ikona, ją galima pašalinti. Kaip tą padaryti aprašoma čia.
    Jei atnaujinimas jau įdiegtas ir aiškiai matomi bei jaučiami atsiradę funkciniai sutrikimai, o galbūt išvis neįmanoma naudotis androidu, iškart perspėjame, kad atstatymas į gamyklinius parametrus nepadės. Jis tik grąžina tą pačią 5.0 versiją ir pradinius parametrus. Tokiu atveju yra vienintelis būdas, kuris viską išsprendžia. Tai programinės įrangos perrašymas į KitKat 4.4 ar ankstesnę versiją.
    Kaip atlikti programinės įrangos perrašymą įvairiems išmaniesiems, aprašome skiltyje Tutorialai.

Dalintis

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.